Forum

Takich nie prezentujemy

Około godziny 10:20 na placu Rodła widziano wagon Tatra KT4Dt 135 zjeżdżający nieplanowo z 3/5. Przyczyną była dewastacja burty tramwaju. Na linii zastąpił go pojazd o numerze 122.

wysłane przez Olo07

Co dokładnie mu zrobili? Pomazali czy co?

wysłane przez Pepe 235

Olo07 napisał(a):
Co dokładnie mu zrobili? Pomazali czy co?

Burta zmieniła kolory. Więcej nie będę roztrząsać, bo nie chce typkom reklamy robić.

wysłane przez man 128

Zauważyliście, że większość tramwajów i autobusów jest teraz zniszczona przez wandali?

Głównie chodzi mi o tylne wagony, ale też siedzenia, ściany, i co ciekawe sytuacja ma miejsce w pojazdach, które mają kamery (!)

Przykładowo - nowa Beta ma wymazane siedzenia markerem przynajmniej w kilku rzędach przez jednego "artystę". Nikomu nie zależy, żeby to wyczyścić, złapać wandala?

wysłane przez Mati524

man napisał(a):
Zauważyliście, że większość tramwajów i autobusów jest teraz zniszczona przez wandali?

Głównie chodzi mi o tylne wagony, ale też siedzenia, ściany, i co ciekawe sytuacja ma miejsce w pojazdach, które mają kamery (!)

Przykładowo - nowa Beta ma wymazane siedzenia markerem przynajmniej w kilku rzędach przez jednego "artystę". Nikomu nie zależy, żeby to wyczyścić, złapać wandala?

Ostatnio pół Polic i sporo polickich wozów zostało zdewastowanych zarówno w środku jak i na zewnątrz napisami "hamy". Wszystkie wozy posiadają monitoring a i tak nikogo nie złapano.

Pozdrawiam :)

wysłane przez Olo07

Mati524 napisał(a):
Ostatnio pół Polic i sporo polickich wozów zostało zdewastowanych zarówno w środku jak i na zewnątrz napisami "hamy". Wszystkie wozy posiadają monitoring a i tak nikogo nie złapano.

Te "hamy" to już chyba we wszystkich wozach były i nikt ich nie złapał.

wysłane przez Ikarus 280

Olo07 napisał(a):
Te "hamy" to już chyba we wszystkich wozach były i nikt ich nie złapał.

W Swingach też nie brakuje autorów jednego podpisu i też pewnie chodzą wolno
Post został wyedytowany przez autora.

wysłane przez Tatra108 10

Olo07 napisał(a):
Te "hamy" to już chyba we wszystkich wozach były i nikt ich nie złapał.

Tak obiecywali nagrodę za złapanie, a sami co? Nie potrafią? Oj nieładnie, nieładnie.

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja

wysłane przez Jasiek 36

man napisał(a):
Nikomu nie zależy, żeby to wyczyścić, złapać wandala?

Tramwajom Szczecińskim to nigdy nie zależało na wyglądzie swoich pojazdów. Kiedyś sam miałem okazję złapać wandala w tramwaju, ale ta cała procedura postępowania z wandalami w tym kraju, jest po prostu śmieszna. A Ty jako człowiek, który chce pomóc, jesteś później w wolnej chwili ciągany przez policję na zeznania. Nie pamiętam ile razy byłem w tej jednej sprawie, ale mi się chciało. Wcale nie dziwię się, że innym się nie chce reagować, skoro policja i przewoźnik na podstawie monitoringu sama nie potrafi nic załatwić.
Bądź co bądź gościu został skazany na jakieś prace społeczne podobno. Ale po pewnym czasie bohomazy AHRE zniknęły z pojazdów km, bo pewnie z tego wyrósł. Dodam, że wtedy złapałem dwóch, zatem to nie tylko jeden osobnik prezentuje dany tag.