Forum

Powrót Jelcza M11 do Szczecina

film
czas trwania: 1:22
odtwórz
Powrót Jelcza M11 do Szczecina
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez MlodyS53 78

Piotr jak zawsze film pełna profeska.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
1

wysłane przez Ikarus 280

MlodyS53 napisał(a):
Piotr jak zawsze film pełna profeska.

Asz dech zapiera ile to wspomnień wraca gdy widzisz Ikarusa,Jelcza fajnie że ktoś chce to mieć i to dbać. Pan Piotr film wygląda jak bardzo dobry zwiastun filmowy Brawo!!!

wysłane przez Michal 2

Ikarus 280 napisał(a):
Asz dech zapiera ile to wspomnień wraca gdy widzisz Ikarusa,Jelcza fajnie że ktoś chce to mieć i to dbać. Pan Piotr film wygląda jak bardzo dobry zwiastun filmowy Brawo!!!

A skad ten Jelcz przybył ?
Wraca ? Rozumiem, że ten egzemplarz kursował po naszym mieście ?

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...

wysłane przez Pepe 235

Michal napisał(a):
A skad ten Jelcz przybył ?
Wraca ? Rozumiem, że ten egzemplarz kursował po naszym mieście ?

Nie, nie wraca. Jako nowy trafił do MZK Stalowa Wola. Obecnie kupiony z Muzeum Komunikacji Paterek,
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Michal 2

Pepe napisał(a):
Nie, nie wraca. Jako nowy trafił do MZK Stalowa Wola. Obecnie kupiony z Muzeum Komunikacji Paterek,

A nasze jeszcze jakieś istnieją gdzieś czy wszystkie egzemplarze przepadły ?

A Muzeum Komunikacji Paterek czemu się pozbyło Jelcza ?

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...

wysłane przez Pepe 235

Michal napisał(a):
A nasze jeszcze jakieś istnieją gdzieś czy wszystkie egzemplarze przepadły? A Muzeum Komunikacji Paterek czemu się pozbyło Jelcza ?

M11 #359 oczywiście istnieje kompletny w magazynach MTiK, ale jest w bardzo kiepskim stanie. Szacunkowy koszt remontu powyżej 120 000 zł.

Paterek ma sporą kolekcję pojazdów, które się dublują. M11 także do nich należą. Po prostu by mieć na część jakiegoś remontu, trzeba coś innego sprzedać.

wysłane przez gienix

Przejeżdżam niemal codziennie obok naszego nowego Miga :) i niezmiernie cieszą moje oczy postępy w rekonstrukcji. Po początkowej niemal totalnej demolce teraz M11 dostał już niemal dookoła nowe burty i błyszczy świeżutką blachą. Wczoraj widziałem, że w niepamięć odszedł ten nieszczęsny tylny zderzak, połatany z tego, co było na zajezdni :)

Trzymam kciuki za projekt, bo M11 to kawał mojego życia!

wysłane przez Michal 2

gienix napisał(a):
Przejeżdżam niemal codziennie obok naszego nowego Miga :) i niezmiernie cieszą moje oczy postępy w rekonstrukcji. Po początkowej niemal totalnej demolce teraz M11 dostał już niemal dookoła nowe burty i błyszczy świeżutką blachą. Wczoraj widziałem, że w niepamięć odszedł ten nieszczęsny tylny zderzak, połatany z tego, co było na zajezdni :)

Trzymam kciuki za projekt, bo M11 to kawał mojego życia!

A gdzie stoi, jeśli to nie tajemnica ? :)

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...

wysłane przez MlodyS53 78

Michal napisał(a):
A gdzie stoi, jeśli to nie tajemnica ? :)

W odpowiednim miejscu.
Nie chcemy nalotu mkm-ów. #siedźwdomu
Dajcie w spokoju pracować.

Postępy można obserwować na fanpejdżu Retro Bus na facebooku

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

wysłane przez Ikarus 280

MlodyS53 napisał(a):
W odpowiednim miejscu.
Nie chcemy nalotu mkm-ów. #siedźwdomu
Dajcie w spokoju pracować.

Postępy można obserwować na fanpejdżu Retro Bus na facebooku

Widać mocne postępy, brawo panowie, oby tak dalej, a jak przyjdzie czas ujrzymy go. Miłego, pozdrawiam.

wysłane przez Wojtek 24

MlodyS53 napisał(a):
Postępy można obserwować na fanpejdżu Retro Bus na facebooku

Ile kosztował ten Jelcz i ile wyniosą koszty naprawy (blacharka i inne rzeczy, które trzeba w nim zrobić)?

wysłane przez MlodyS53 78

Wojtek napisał(a):
Ile kosztował ten Jelcz i ile wyniosą koszty naprawy (blacharka i inne rzeczy, które trzeba w nim zrobić)?

Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach. 😉

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.