Forum

Pożar MAN-a

wysłane przez bartez 336

Dostałem info, że na przystanku Przyjaciół Żołnierza kopci się jakiś MAN który śmigał na 80, prawdopodobnie jest to 1653.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez man1995 55

bartez napisał(a):
Dostałem info, że na przystanku Przyjaciół Żołnierza kopci się jakiś MAN który śmigał na 80, prawdopodobnie jest to 1653.

1752.

wysłane przez bartez 336

man1995 napisał(a):
1752.

https://i.imgur.com/ZZZXzB2.jpg

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez man 126

man1995 napisał(a):
1752.

Mocno się zjarał? Swoją drogą, sporo autobusów dzisiaj SPAK stracił.

wysłane przez Pepe 234

man napisał(a):
Mocno się zjarał? Swoją drogą, sporo autobusów dzisiaj SPAK stracił.

Niestety tak, za kilkanaście minut będzie foto.
Post został wyedytowany przez autora.

wysłane przez Tosiek 17

Pepe napisał(a):
Niestety tak, za kilkanaście minut będzie foto.

Ciekawe co było przyczyną ? Ale wniosek jest jeden Transport lotniczy jest bardziej bezpieczny niż lądowy

Na koniec świata i jeszcze dalej i najlepiej z dala od Szczecina!

wysłane przez Mareczek 5

LOZOI napisał(a):
Ciekawe co było przyczyną ? Ale wniosek jest jeden Transport lotniczy jest bardziej bezpieczny niż lądowy

A autobusy zdecydowanie tą statystykę poprawiają na korzyść ruchu lądowego.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez 333Wojtas333 15

LOZOI napisał(a):
Ciekawe co było przyczyną ? Ale wniosek jest jeden Transport lotniczy jest bardziej bezpieczny niż lądowy

Co ma piernik do wiatraka, Antoś?

wysłane przez t105n  49

Jak sądzicie, autobus zostanie wycofany? Ja obstawiam, że tak. W końcu jest to jeden ze starszych wozów.

wysłane przez lukaszenko 16

t105n napisał(a):
Jak sądzicie, autobus zostanie wycofany? Ja obstawiam, że tak. W końcu jest to jeden ze starszych wozów.

Wnętrze nie jest złe w sumie, trochę wyczyścić i w sumie nie byłoby za bardzo śladów pożaru. Natomiast cały silnik, jego osprzęt i komora silnika są w stanie agonalnym i według mnie nie ma czego tam już ratować. Śmiem twierdzić że zakup nowego bądź "nowego" silnika będzie droższy niż sam wóz jest wart. Ale zobaczymy, nie takie cuda się tu działy ;)

wysłane przez kasper1 48

lukaszenko napisał(a):
Wnętrze nie jest złe w sumie, trochę wyczyścić i w sumie nie byłoby za bardzo śladów pożaru. Natomiast cały silnik, jego osprzęt i komora silnika są w stanie agonalnym i według mnie nie ma czego tam już ratować. Śmiem twierdzić że zakup nowego bądź "nowego" silnika będzie droższy niż sam wóz jest wart. Ale zobaczymy, nie takie cuda się tu działy ;)

Pewnie się skończy na sprowadzeniu drugiej "używki".

PKS Szczecin - STOP masowych kasacji i kupowania szrotu z BVG Berlina.