Forum

Zmiany w rozkładach od 1 lipca

1 lipca nastąpią zmiany w kursowaniu linii 54, 56, 64, 66, 72, 76, 77, 79, 86, 96, 97, A i H.

wysłane przez Wojtek 24

Dlaczego wybrane kursy linii A bedą wykonywane z przystanku linii G?

wysłane przez MlodyS53 77

Wojtek napisał(a):
Dlaczego wybrane kursy linii A bedą wykonywane z przystanku linii G?

A kierowcy nie należy się posiłek?
Z G bliżej do punktu na Rodła niż z A.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

wysłane przez Wojtek 24

MlodyS53 napisał(a):
A kierowcy nie należy się posiłek?
Z G bliżej do punktu na Rodła niż z A.

Oczywiście, że się należy. Pytam z ciekawości bo na A posiłki były i są na Bukowym.

wysłane przez MlodyS53 77

Wojtek napisał(a):
Oczywiście, że się należy. Pytam z ciekawości bo na A posiłki były i są na Bukowym.

W niedziele są na Rodła.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

wysłane przez bartez 336

MlodyS53 napisał(a):
A kierowcy nie należy się posiłek?

A posiłek wprowadzili w wakacje?

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez kasper1 48

Spytam się z innej beczki. Dlaczego wprowadzają cięcia od pierwszego lipca?

PKS Szczecin - STOP masowych kasacji i kupowania szrotu z BVG Berlina.

wysłane przez fan004 85

kasper1 napisał(a):
Spytam się z innej beczki. Dlaczego wprowadzają cięcia od pierwszego lipca?

Cięcia nie są bardzo drastyczne i zapewne są związane przede wszystkim z początkiem wakacji (patrz np. linia H). Większość zmian to korekty rozkładów jazdy ;).

#TramwajemPoŚwiecie
2

wysłane przez t105n  49

fan004 napisał(a):
Większość zmian to korekty rozkładów jazdy ;).

No nie takie korekty skoro wycina się wszystkie kursy w sobotnie wieczory (patrz 56 i 72).
2

wysłane przez kasper1 48

t105n napisał(a):
No nie takie korekty skoro wycina się wszystkie kursy w sobotnie wieczory (patrz 56 i 72).

Wycinanie wszystkich kursów 56 i 72 w sobotnie wieczory to wstyd dla mieszkańców Dąbia.

PKS Szczecin - STOP masowych kasacji i kupowania szrotu z BVG Berlina.

wysłane przez t105n  49

kasper1 napisał(a):
Wycinanie wszystkich kursów 56 i 72 w sobotnie wieczory to wstyd dla mieszkańców Dąbia.

Przepraszam, dlaczego to "wstyd dla mieszkańców"? Przecież to nie oni o tym zdecydowali. Ba, odważę się stwierdzić, że raczej są przeciwni.
1

wysłane przez fan004 85

t105n napisał(a):
[ciach]

Uważaj jak dodajesz posty, bo już któryś raz jest podwójnie, a to mylące ;). Chyba, że to u mnie jest coś źle...

#TramwajemPoŚwiecie
2

wysłane przez t105n  49

fan004 napisał(a):
Uważaj jak dodajesz posty, bo już któryś raz jest podwójnie, a to mylące ;). Chyba, że to u mnie jest coś źle...

Przepraszam, to chyba u mnie jest jakiś bubel. Nie jesteś jedyny, który o tym pisze.
Wszystkie wiadomości są podwójnie czy tylko wybrane?
Nie wiem jak u was, ale u mnie często po kliknięciu "Wyślij" okno z wiadomością się odświeża i jeszcze raz muszę kliknąć "Wyślij".
Potraktujmy tę wiadomość testowo. Jeśli znów się powtórzy, to przestanę pisać z telefonu, bo to chyba tu jest problem.
1
t105n napisał(a):
Przepraszam, to chyba u mnie jest jakiś bubel. Nie jesteś jedyny, który o tym pisze.
Wszystkie wiadomości są podwójnie czy tylko wybrane?
Nie wiem jak u was, ale u mnie często po kliknięciu "Wyślij" okno z wiadomością się odświeża i jeszcze raz muszę kliknąć "Wyślij".
Potraktujmy tę wiadomość testowo. Jeśli znów się powtórzy, to przestanę pisać z telefonu, bo to chyba tu jest problem.

Ta jest jedna, a i przy wcześniejszych czasem zdarzały się podwójne, a czasem pojedyncze (chyba że usunąłeś zanim widziałem). Pewnie jakiś błąd przy odświerzaniu strony się pojawia i klikasz nieświadomy, że już poszło, drugi raz :).

#TramwajemPoŚwiecie
1

wysłane przez fan004 85

t105n napisał(a):
No nie takie korekty skoro wycina się wszystkie kursy w sobotnie wieczory (patrz 56 i 72).

Dlatego padło słowo "większość". Co do 56 to nazwałbym to "unifikacją" rozkładu sobotniego z rokładem obowiązującym w dni powszednie. Nie powinno to sprawić problemu, bo istnieje zastępstwo w postaci linii 73/93 i 96 (przy Centrum Żeglarskim) oraz 64, 77, 96 i 97 (od Emilii Gierczak).
Dla tej linii rozumiem to tak (oprócz wspomnianego zastępstwa innych linii), że jeśli nie ma obecnie tramwajów na prawobrzeże to ludzie wsiądą do C i H wracając wieczorem z pracy w centrum - to tylko moje przypuszczenia, które niekoniecznie muszą być słuszne.

Co do 72 to nie wiem co kierowało ZDiTM, bo nic innego nie obsługuje przystanków "Balińskiego", "Trzcinowa", "Rondo Osiedlowców" i "Piaseczna Szkoła". No ale cytując klasyka, gdy nie wiadomo o co chodzi...

#TramwajemPoŚwiecie
3
fan004 napisał(a):
Dla tej linii rozumiem to tak (oprócz wspomnianego zastępstwa innych linii), że jeśli nie ma obecnie tramwajów na prawobrzeże to ludzie wsiądą do C i H wracając wieczorem z pracy w centrum

Do H to raczej nie wsiądą, ponieważ od początku istnienia nie kursuje wieczorami (ostatnie kursy z obu pętli są parę minut po 18:00), a warto też zauważyć, że od tego roku w okresie wakacji letnich H będzie kursować wyłącznie w godzinach szczytu.
3

wysłane przez fan004 85

mlodzianiasz napisał(a):
Do H to raczej nie wsiądą, ponieważ od początku istnienia nie kursuje wieczorami (ostatnie kursy z obu pętli są parę minut po 18:00), a warto też zauważyć, że od tego roku w okresie wakacji letnich H będzie kursować wyłącznie w godzinach szczytu.

Racja, mój błąd. Niemniej jednak pozostaje w tym wyjaśnieniu C.

#TramwajemPoŚwiecie
kasper1 napisał(a):
Spytam się z innej beczki. Dlaczego wprowadzają cięcia od pierwszego lipca?

Jeśli "z innej beczki", to jest taki przycisk "Nowa gałąź". Robisz bałagan na forum.
4
bartez napisał(a):
A posiłek wprowadzili w wakacje?

Chyba od 1 stycznia :)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)
1

wysłane przez bartez 336

A linia turystyczna będzie w tym roku uruchomiona? Chyba żadne info się nie pojawiło w tej kwestii.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez MQ ?

bartez napisał(a):
A linia turystyczna będzie w tym roku uruchomiona?

Nie będzie.
1

wysłane przez kasper1 48

MQ napisał(a):
Nie będzie.

Linii turystycznych w tym roku nie będzie z powodu pandemii.

PKS Szczecin - STOP masowych kasacji i kupowania szrotu z BVG Berlina.
1

wysłane przez MlodyS53 77

bartez napisał(a):
A linia turystyczna będzie w tym roku uruchomiona? Chyba żadne info się nie pojawiło w tej kwestii.

Nie ma informacji, nie ma linii. Proste.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
2