Forum

Jeden z czterech Urbino 18 z napędem Euro 6

zdjęcie
Jeden z czterech Solarisów Urbino 18 z napędem Euro 6
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Po pierwsze nie z napędem Euro 6. Po drugie coś ciężko u ciebie z matematyką, bo Solarisów z silnikiem spełniającym normę Euro 6 jest zdecydowanie więcej niż 4 sztuki.
11
lukaszenko napisał(a):
Po pierwsze nie z napędem Euro 6. Po drugie coś ciężko u ciebie z matematyką, bo Solarisów z silnikiem spełniającym normę Euro 6 jest zdecydowanie więcej niż 4 sztuki.

No akurat 1590 ma silnik z normą spalin euro 6.
Z resztą Twojego posta się w 100% zgadzam.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
2
MlodyS53 napisał(a):
No akurat 1590 ma silnik z normą spalin euro 6.

Normę spalin euro 6 tak, ale nie napęd euro 6.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
7
MlodyS53 napisał(a):
No akurat 1590 ma silnik z normą spalin euro 6.

Źle to napisałem, stąd niezrozumienie. Moja wina ;)
lukaszenko napisał(a):
Po pierwsze nie z napędem Euro 6. Po drugie coś ciężko u ciebie z matematyką, bo Solarisów z silnikiem spełniającym normę Euro 6 jest zdecydowanie więcej niż 4 sztuki.

Autor miał najprawdopodobniej na myśli 4 sztuki Urbino 18 III generacji z taką normą spalin - 788 i 789 + 1590 i 1591, a wtedy rzeczywiście tytuł pasuje. To pewnie był taki skrót myślowy.
4
man napisał(a):
Autor miał najprawdopodobniej na myśli 4 sztuki Urbino 18 III generacji z taką normą spalin - 788 i 789 + 1590 i 1591, a wtedy rzeczywiście tytuł pasuje. To pewnie był taki skrót myślowy.

No i wszystko jasne. A autor musi następnym razem pamiętać, że nie każdy zrozumie o co chodzi i należałoby pisać jaśniej ;).

#TramwajemPoŚwiecie
7
fan004 napisał(a):
No i wszystko jasne. A autor musi następnym razem pamiętać, że nie każdy zrozumie o co chodzi i należałoby pisać jaśniej ;).

U niektórych to nie takie proste. Zdarzają się osoby, które mają pretensje o to, że zmienia się im nieco tytuł zdjęcia. Sytuacja ma miejsce mimo tego, że ten co jest w sandboxie kompletnie nie pasuje do sytuacji, nagminnie się powtarza lub jest po prostu śmieszny.

Podobna sytuacja była wczoraj przy zdjęciu użytkownika Karton_03 (dwa autobusy na Rodła). Długą chwilę zastanawiałem się czy tytuł powinien być taki właśnie, jak użytkownik napisał. Szukałem nawet drugiego dna tytułu, ale się nie doszukałem.
8