Forum

Autobus linii 522 cieszący się sporą frekwencją, wkrótce wyruszy w kurs skrócony do pętli „Kormoranów”

zdjęcie
Autobus linii 522 cieszący się sporą frekwencją, wkrótce wyruszy w kurs skrócony do pętli „Kormoranów”
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Zawsze byłem ciekawy czy obecna ilość pojazdów łączących lewobrzeże i prawobrzeże nocą jest wystarczająca. 🤔
Tak czy nie?

@opowiesciwobiektywie
Waszka napisał(a):
Zawsze byłem ciekawy czy obecna ilość pojazdów łączących lewobrzeże i prawobrzeże nocą jest wystarczająca. 🤔
Tak czy nie?

Na Osiedle Bukowe do 2 w nocy dojedziesz co 20 minut, z Kasztanowym trochę gorzej. Drobna "dziura komunikacyjna" robi się w okolicach godziny 3. Później przed 4 ruch się znowu zwiększa. Zaskoczyła mnie frekwencja na kursie 0.40 z Kasztanowego. Dużo pracowników z Kablowej jechało w stronę centrum.
Podsumowując - myślę, że nie ma na co narzekać, zwłaszcza na "ciąg komunikacyjny" na Bukowe.
2
AutobusemxSzczecin napisał(a):
Zaskoczyła mnie frekwencja na kursie 0.40 z Kasztanowego. Dużo pracowników z Kablowej jechało w stronę centrum.

No właśnie na wspomniane os. Kasztanowe mogłoby być więcej kursów w nocy.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Waszka napisał(a):
Zawsze byłem ciekawy czy obecna ilość pojazdów łączących lewobrzeże i prawobrzeże nocą jest wystarczająca. 🤔
Tak czy nie?

Wystarczająca

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
Waszka napisał(a):
Zawsze byłem ciekawy czy obecna ilość pojazdów łączących lewobrzeże i prawobrzeże nocą jest wystarczająca. 🤔
Tak czy nie?

Zawsze może być lepiej ,chodz narazie jest w miarę dobrze.