Forum

Autobusy komunikacji miejskiej pod lupą ITD

W dniu 21 lipca inspektorzy transportu drogowego w Szczecinie, przeprowadzili skoordynowane kontrole autobusów komunikacji miejskiej na terenie miasta Szczecina.

Czy wie ktoś, jakie autobusy uznano za nienadające się do dalszego użytku (zależy mi na znajomości nru taborowego? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
jakub.narkiewicz napisał(a):
Czy wie ktoś, jakie autobusy uznano za nienadające się do dalszego użytku (zależy mi na znajomości nru taborowego? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Z tego co się orientuję to chyba 1700

SU18 #788 Król Szos Na Zabytek
SU18,75#2200 Pod Palnik
2
LOZOI napisał(a):
Z tego co się orientuję to chyba 1700

22.07 (środa) widziałem 1700 kursującego na linii 86 na wysokości Osiedle Kaliny (Syriusz) w stronę Zakładów Piekarniczych czyli nie został uziemiony.
PawelSzczecinFG2050 napisał(a):
22.07 (środa) widziałem 1700 kursującego na linii 86 na wysokości Osiedle Kaliny (Syriusz) w stronę Zakładów Piekarniczych czyli nie został uziemiony.


W nagraniu z kontroli, wskazywali na 1700. Widocznie już go ogarnęli.

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.
Kacpi napisał(a):
W nagraniu z kontroli, wskazywali na 1700. Widocznie już go ogarnęli.

Czyli stacja diagnostyczna z SPA wystawiła papier, że jest ok? :P
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
jakub.narkiewicz napisał(a):
Czy wie ktoś, jakie autobusy uznano za nienadające się do dalszego użytku (zależy mi na znajomości nru taborowego? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Któryś z Solarisów Urbino 18 kursujący na porannym 108/3 (bardzo możliwe że 10545).

@opowiesciwobiektywie
1
jakub.narkiewicz napisał(a):
Czy wie ktoś, jakie autobusy uznano za nienadające się do dalszego użytku (zależy mi na znajomości nru taborowego? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Widziałem 1102 na sztywnym w tamtym dniu.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
MlodyS53 napisał(a):
Widziałem 1102 na sztywnym w tamtym dniu.

1753 też z tego co pamiętam, a o własnych siłach zjechał zaraz za nim 1853.
jakub.narkiewicz napisał(a):
Czy wie ktoś, jakie autobusy uznano za nienadające się do dalszego użytku (zależy mi na znajomości nru taborowego? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Na Ludowej widziałem dwa wygaszone Lionsy na awaryjkach około 8 rano. Jakieś 15 minut wcześniej trwała tam kontrola (przejeżdżałem obok dwa razy w krótkim odstępie czasu). Jednym z nich prawdopodobnie był 1656 (o ile mnie pamięć nie myli).

wysłane przez Tosiek 17

Wiadomo co poleciało z SPPK ? Bo dzisiaj na 63/8 kursuje 10417 (P.S. Wiem że od tego jest Newsroom)

SU18 #788 Król Szos Na Zabytek
SU18,75#2200 Pod Palnik

wysłane przez Pepe 235

LOZOI napisał(a):
Wiadomo co poleciało z SPPK ? Bo dzisiaj na 63/8 kursuje 10417 (P.S. Wiem że od tego jest Newsroom)

Nie ma to związku. 10417 włączał się o 11:42 na 63/8 na Kołłątaja, więc coś się po 10 popsuło.

wysłane przez Luke_Police  163

LOZOI napisał(a):
Wiadomo co poleciało z SPPK ? Bo dzisiaj na 63/8 kursuje 10417 (P.S. Wiem że od tego jest Newsroom)

Wiadomo: nic. W sumie to jestem zdziwiony, że oficjalnie podają liczbę 5 zatrzymanych dowodów, przyznam, że od znajomych z branży słyszałem o znacznie większej liczbie uchybień technicznych w trakcie kontroli autobusów w Szczecinie.

Technik serwisu :)