Forum

Pierwsza mijanka liniowych „trójek” na nowym fragmencie trasy

film
1:29
odtwórz
Pierwsza mijanka liniowych „trójek” na nowym fragmencie trasy
aktualna ocena: 5,00, liczba ocen: 36
Wszystkie trójki maja "Las Arkoński" zamiast "Zajezdnia Pogodno" czy to tylko ta beta ma jakiś błąd w SRG?
lukaszenko napisał(a):
Wszystkie trójki maja "Las Arkoński" zamiast "Zajezdnia Pogodno" czy to tylko ta beta?

Z moich obserwacji wynika, że Tatra w FG ok. 13:00 miała już na wyświetlaczu „3 Zajezdnia Pogodno Przez Las Arkoński”.😀
Bezsenność?

wysłane przez t105n 49

Szacuneczek, Paweł, że chce Ci się zrywać o 4 rano, żeby zrobić filmik i foty!
9
Re: Bezsenność?

wysłane przez fan004 26

t105n napisał(a):

To samo pomyślałem! Ja bym spał jak suseł ;P.
Re: Bezsenność? OT

wysłane przez MlodyS53 55

fan004 napisał(a):
Ja bym spał jak suseł ;P.

Ja tak właśnie robiłem :)

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
1

wysłane przez Pepe 83

t105n napisał(a):

Na filmie mam też pierwszą 3 o 4:30, ale wyszedł problem z ostrością. Nie sztuka pójść o 15 na Kołłątaja i zrobić „dwunastkę”, od wielu lat znajduje przyjemność w nietypowych fotach i zwłaszcza na kolej lubię wstawać dość wcześnie. Oczywiście raz na jakiś czas, żeby nikt nie pomyślał że dzień w dzień. ;)
10

wysłane przez pioko17 37

Pepe napisał(a):
Na filmie mam też pierwszą 3 o 4:30, ale wyszedł problem z ostrością. Nie sztuka pójść o 15 na Kołłątaja i zrobić „dwunastkę”, od wielu lat znajduje przyjemność w nietypowych fotach i zwłaszcza na kolej lubię wstawać dość wcześnie. Oczywiście raz na jakiś czas, żeby nikt nie pomyślał że dzień w dzień. ;)

Tak swoją drogą, to jak otwierano SST to pierwszy tramwaj coś o 4:40 był nabity po brzeg ciekawskimi i miłośnikami, a tutaj jedynie Ty się pofatygowałeś, w tramwajach też pustka. Jakoś nie wzbudził zainteresowania ten nowy fragment, tak jakbyśmy w Szczecinie mieli niemal non stop okazję podziwiać nowe linie tramwajowe, a to przecież dopiero druga nowa trasa tramwajowa w mieście od dziesięcioleci (podobnież długo była ona w planach). ;)

wysłane przez MlodyS53 55

pioko17 napisał(a):
Tak swoją drogą, to jak otwierano SST to pierwszy tramwaj coś o 4:40 był nabity po brzeg ciekawskimi i miłośnikami, a tutaj jedynie Ty się pofatygowałeś, w tramwajach też pustka. Jakoś nie wzbudził zainteresowania ten nowy fragment, tak jakbyśmy w Szczecinie mieli niemal non stop okazję podziwiać nowe linie tramwajowe, a to przecież dopiero druga nowa trasa tramwajowa w mieście od dziesięcioleci (podobnież długo była ona w planach). ;)

Ale SST było wielkim przełomem a to tylko mały łącznik. Gdyby to był kolejny etap SST lub tramwaj do Dobrej albo coś to wtedy byś miał tłumy.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
5

wysłane przez AutobusemxSzczecin 11

MlodyS53 napisał(a):
Ale SST było wielkim przełomem a to tylko mały łącznik. Gdyby to był kolejny etap SST lub tramwaj do Dobrej albo coś to wtedy byś miał tłumy.

Uruchomienie pętli na Szafera pewnie przyciągnie trochę osób.

wysłane przez Kanarek 31

AutobusemxSzczecin napisał(a):
Uruchomienie pętli na Szafera pewnie przyciągnie trochę osób.

Szczerze to wątpię, mimo że ja mam w planie pójść.

Pozdrawiam :-)

wysłane przez t105n 49

pioko17 napisał(a):
Tak swoją drogą, to jak otwierano SST to pierwszy tramwaj coś o 4:40 był nabity po brzeg ciekawskimi i miłośnikami,

Bo to była pierwsza nowa trasa tramwajowa po 40 (!) latach posuchy.
3