Forum

Krótkie 80-ki

wysłane przez bartez 336

Jaki tym razem jest powód, że na linii 80 kursują krótkie pojazdy?

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez wolvo1565 24

bartez napisał(a):
Jaki tym razem jest powód, że na linii 80 kursują krótkie pojazdy?

Pewnie z powodu 807 i wymuszona większa ilość przegubów potrzebnych, a pewnie rezerwy, jak to SPAK ma małe, stąd solówki na 80ce.
3

wysłane przez Kacper −1

wolvo1565 napisał(a):
Pewnie z powodu 807 i wymuszona większa ilość przegubów potrzebnych, a pewnie rezerwy, jak to SPAK ma małe, stąd solówki na 80ce.

Na 60 zaś dzisiaj aż dwie rezerwy (1300 i 1602). W ostatnim czasie faktycznie było na 60 sporo solówek ale dwóch jednego dnia w tym samym czasie jeszcze nie.

wysłane przez Pepe 235

Kacper napisał(a):
Na 60 zaś dzisiaj aż dwie rezerwy (1300 i 1602). W ostatnim czasie faktycznie było na 60 sporo solówek ale dwóch jednego dnia w tym samym czasie jeszcze nie.

Nawet po trzy na 60 były i to ostatnio.

wysłane przez Kacper −1

Pepe napisał(a):
Nawet po trzy na 60 były i to ostatnio.

A to już słów mi brak na określenie, jakie to zaskoczenie, że taka ilość wozów MAXI pojawiła się na 60. W ostatnim czasie bacznie przyglądałem się, co tam akurat na 60 jeździ, ale jeszcze nigdy nie widziałem więcej niż jednej rezerwy jednego dnia na tej linii, tak że trzy rezerwy naraz to naprawdę niewiarygodne.

wysłane przez Kacpi 27

Kacper napisał(a):
Na 60 zaś dzisiaj aż dwie rezerwy (1300 i 1602). W ostatnim czasie faktycznie było na 60 sporo solówek ale dwóch jednego dnia w tym samym czasie jeszcze nie.

Ostatni piątek:

1103 60/2
1300 60/6
1104 60/7

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez Kacper −1

Kacpi napisał(a):
Ostatni piątek:

1103 60/2
1300 60/6
1104 60/7

I 10417 z PKS
1

wysłane przez bartez 336

Kacpi napisał(a):
Ostatni piątek:

1103 60/2
1300 60/6
1104 60/7

To tabor na wakacje ;)

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez MAN756 23

bartez napisał(a):
To tabor na wakacje ;)

Dzisiaj dali przeguby.

wysłane przez t105n  49

MAN756 napisał(a):
Dzisiaj dali przeguby.

Od wczoraj na 80 też widzę przeguby.

wysłane przez lukaszenko 16

wolvo1565 napisał(a):
Pewnie z powodu 807 i wymuszona większa ilość przegubów potrzebnych, a pewnie rezerwy, jak to SPAK ma małe, stąd solówki na 80ce.

Najzwyczajniej w świecie ZDiTM nie wymaga przegubów na 80, wszystkie brygady są MAXI, a to że zajezdnia je tam wysyła to już dobra wola dyspozytora.

wysłane przez MQ ?

lukaszenko napisał(a):
Najzwyczajniej w świecie ZDiTM nie wymaga przegubów na 80

Z tym zastrzeżeniem, że tabor MEGAp jest wpisany jako zalecany (w dni powszednie przez cały rok, a w weekendy – w wakacje).

wysłane przez t105n  49

wolvo1565 napisał(a):
Pewnie z powodu 807 i wymuszona większa ilość przegubów potrzebnych, a pewnie rezerwy, jak to SPAK ma małe, stąd solówki na 80ce.

Tylko że 807 kursuje już od miesiąca. Raptem dziś zabrakło?

wysłane przez bartez 336

t105n napisał(a):
Tylko że 807 kursuje już od miesiąca. Raptem dziś zabrakło?

Od kilku dni widziałem, że są w tygodniu.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez t105n  49

bartez napisał(a):
Od kilku dni widziałem, że są w tygodniu.

Do ubiegłego tygodnia widywałem same przeguby. Może miałem takie szczęście, że akurat widywałem brygady obsadzone przegubami. Dziś akurat widziałem wszystkie 4 brygady i były same solówki.

wysłane przez MlodyS53 78

t105n napisał(a):
Tylko że 807 kursuje już od miesiąca. Raptem dziś zabrakło?

Awarie czasami sypią się jak z rękawa. Nawet takie krótkie. Na jedną, dwie doby.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
1