Forum

Zużyty tabor autobusowy

wysłane przez kasper1 48

Chciałem się zapytać, dlaczego Szczecin lub Police przeważnie nie sprzedają zużytych autobusów dla prywatnych przewoźników, czy na Ukrainę, czy do Kazachstanu, Uzbekistanu, Rosji lub do Afryki, tylko do firmy "Tkaczyk" z Bobrownik lub do "Artzłomu" z Chróstowa.

PKS Szczecin - STOP masowych kasacji i kupowania szrotu z BVG Berlina.

wysłane przez BatiX  14

kasper1 napisał(a):
Chciałem się zapytać, dlaczego Szczecin lub Police przeważnie nie sprzedają zużytych autobusów dla prywatnych przewoźników, czy na Ukrainę, czy do Kazachstanu, Uzbekistanu, Rosji lub do Afryki, tylko do firmy "Tkaczyk" z Bobrownik lub do "Artzłomu" z Chróstowa.

Bo Kazachstan, Rosja, Uzbekistan, czy Afryka nie odpowiadają na ogłoszenia o sprzedaży taboru?
8

wysłane przez MlodyS53 77

kasper1 napisał(a):
Chciałem się zapytać, dlaczego Szczecin lub Police przeważnie nie sprzedają zużytych autobusów dla prywatnych przewoźników, czy na Ukrainę, czy do Kazachstanu, Uzbekistanu, Rosji lub do Afryki, tylko do firmy "Tkaczyk" z Bobrownik lub do "Artzłomu" z Chróstowa.

Jest ogłoszenie o sprzedaży dostępne dla wszystkich.
Kto się zgłosi ten kupuje. Proste jak ....
Raz 3030-32 trafiły na Ukrainę ale tylko dzięki temu, że kupił je handlarz spod Chodzieży i wystawił je dalej do sprzedaży (ten sam co odkupił od PKS O530LÜ). Jak masz ochotę zawsze sam możesz odkupić taki autobus i zrobić z nim co chcesz.
Zrobić w nim plac zabaw z piaskownicą, pijalnie piwa, spalić go na środku ulicy, dać w darowiźnie jakiejś organizacji OPP lub oddać go jakiemuś przewoźnikowi z Ukrainy czy innego Kongo.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
9

wysłane przez Tosiek 17

kasper1 napisał(a):
Chciałem się zapytać, dlaczego Szczecin lub Police przeważnie nie sprzedają zużytych autobusów dla prywatnych przewoźników, czy na Ukrainę, czy do Kazachstanu, Uzbekistanu, Rosji lub do Afryki, tylko do firmy "Tkaczyk" z Bobrownik lub do "Artzłomu" z Chróstowa.

A jakby miałyby by się tam dostać? Na Ukrainę jeszcze dojadą A dalej to już potrzebny będzie Antonov albo Jumbo Jet

Na koniec świata i jeszcze dalej i najlepiej z dala od Szczecina!
1

wysłane przez t105n  49

kasper1 napisał(a):
Chciałem się zapytać, dlaczego Szczecin lub Police przeważnie nie sprzedają zużytych autobusów dla prywatnych przewoźników, czy na Ukrainę, czy do Kazachstanu, Uzbekistanu, Rosji lub do Afryki, tylko do firmy "Tkaczyk" z Bobrownik lub do "Artzłomu" z Chróstowa.

Bo pan Tkaczyk daje najlepszą cenę.
3