Forum

1842 do naprawy

Dzisiaj krótko przed godziną 14 na skrzyżowaniu ulicy Unii Lubelskiej i alei Wojska Polskiego widziano holownik wywożący z miasta autobus Solaris Urbino 12 Hybrid 1842.

wysłane przez Tosiek 17

Wiadomo za ile wróci ? Bo moja koleżanka lubi Hybrydy i jak widzi że nie wszystkie jeżdżą to jest jej smutno.

Na koniec świata i jeszcze dalej i najlepiej z dala od Szczecina!

wysłane przez bartez 336

Tosiek napisał(a):
Wiadomo za ile wróci ? Bo moja koleżanka lubi Hybrydy i jak widzi że nie wszystkie jeżdżą to jest jej smutno.

Jak go naprawią.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
10

wysłane przez Olo07

Tosiek napisał(a):
Bo moja koleżanka lubi Hybrydy i jak widzi że nie wszystkie jeżdżą to jest jej smutno.

Tak jak ktoś pisał wcześniej. Generalnie tutaj mało kogo obchodzą takie rzeczy.
17

wysłane przez AutobusemxSzczecin 13

Tosiek napisał(a):
Wiadomo za ile wróci ? Bo moja koleżanka lubi Hybrydy i jak widzi że nie wszystkie jeżdżą to jest jej smutno.

Nie chcę być niemiły, ale skoro chwalisz się na prawo i lewo swoim wiekiem, to chyba czas dorosnąć. Wiadomość na poziomie przedszkolaka. Co ma twoja koleżanka do szczecińskiej komunikacji miejskiej? Przecież nawet jej nie znamy. Nie pisz takich bzdur w internecie, zwłaszcza na ogólnodostępnym forum. Posłuchaj czasami innych, a nie przyklejasz momentalnie łatkę "hejtera". Zapracuj nad sobą zanim będzie za późno i zrobisz z siebie totalne pośmiewisko.
18

wysłane przez Ronaldinho

AutobusemxSzczecin napisał(a):
Nie chcę być niemiły, ale skoro chwalisz się na prawo i lewo swoim wiekiem, to chyba czas dorosnąć. Wiadomość na poziomie przedszkolaka. Co ma twoja koleżanka do szczecińskiej komunikacji miejskiej? Przecież nawet jej nie znamy. Nie pisz takich bzdur w internecie, zwłaszcza na ogólnodostępnym forum. Posłuchaj czasami innych, a nie przyklejasz momentalnie łatkę "hejtera". Zapracuj nad sobą zanim będzie za późno i zrobisz z siebie totalne pośmiewisko.

A ja mam wrażenie że niektórzy, tutaj są tylko po to, by oceniać innych. Zapominają o tym że jest to forum dla miłośników KM, w jakim stopniu poprawności by to nie było, ale nadal jest on Miłośnikiem. Szanujmy się wzajemnie jako grono pasjonatów, a nie szukajmy ideału skoro sami nim nie jesteśmy. Brawo Tosiek za wkład i chęci do publikowania zdjęć i postów.
2

wysłane przez t105n  49

Tosiek napisał(a):
Wiadomo za ile wróci ? Bo moja koleżanka lubi Hybrydy i jak widzi że nie wszystkie jeżdżą to jest jej smutno.

Jeździ 15 z 16.
Jak ja bym chciał mieć tylko takie powody do smutku!
Smutno mi, że w dwóch zdaniach zrobiłeś 4 błędy (zbędna spacja przed znakiem zapytania, zbędna wielka litera i brak dwóch przecinków).
9

wysłane przez fan004 84

t105n napisał(a):
Jeździ 15 z 16.
Smutno mi, że w dwóch zdaniach zrobiłeś 4 błędy (zbędna spacja przed znakiem zapytania, zbędna wielka litera i brak dwóch przecinków).

O interpunkcję nie ma chyba co walczyć. Już wielu próbowało - wszyscy polegli ;P.
A Antkowi już odpuśćmy na tę kolejkę... i tak idzie mu coraz lepiej! Jakiś czas temu był jeden ciąg liter, a teraz widzimy już znaki na końcach zdań! ;)

#TramwajemPoŚwiecie

wysłane przez lukaszenko 16

fan004 napisał(a):
Już wielu próbowało - wszyscy polegli ;P.

To może trzeba w końcu skorzystać ze środków przymusu bezpośredniego? Bo to zaczyna się robić żenujące powoli. Te kilka lat temu za takie coś już dawno miałbym urlop, a tu dalej zabawa trwa, nie wiadomo po co i na co...
10

wysłane przez Wojtek 24

lukaszenko napisał(a):
Te kilka lat temu za takie coś już dawno miałbym urlop, a tu dalej zabawa trwa, nie wiadomo po co i na co...

Prawie jak z Balbiną.
6

wysłane przez Moderator 0

Mam prośbę do wszystkich piszących tutaj i dość krytycznie wypowiadających się na temat postów niektórych młodszych użytkowników.

Miejcie na uwadze, że ten serwis tworzą różni ludzie w różnym wieku. Wśród użytkowników są zarówno ludzie dorośli, osoby w podeszłym wieku, jak i dzieci. W związku z tym nie wszyscy są już w pełni rozwinięci intelektualnie i nie wszyscy nawet mają szansę tacy być w przyszłości z uwagi na różne wrodzone lub nabyte zaburzenia zdrowotne. Nie tylko chodzi mi o dysleksję, dysgrafię czy dysortografię, ale także pewne niepełnosprawności o różnym charakterze. Dlatego też miejcie więcej szacunku w stosunku do osób piszących na forum, zamiast ich bezgranicznie krytykować, wykażcie czasem więcej zrozumienia. Każdy z nas był kiedyś dzieckiem i miał swoje zainteresowania i zapewne nie chciałby być odrzucany przez społeczność dorosłych o podobnych zainteresowaniach tylko dlatego, że jego sposób mówienia czy pisania jest mniej poważny. Starajmy się raczej wspierać tych najmłodszych użytkowników, aby nie zaprzepaścić w nich zamiłowania do pojazdów komunikacji miejskiej, w końcu ta strona internetowa jest skierowana między innymi do nich i to oni kiedyś w przyszłości mogą zostać jej głównymi twórcami.

moderator@mkm.szczecin.pl
12

wysłane przez maciekos95 3

Moderator napisał(a):
Mam prośbę do wszystkich piszących tutaj i dość krytycznie wypowiadających się na temat postów niektórych młodszych użytkowników.

Najwyraźniej Wasze podejście się zmieniło z biegiem lat. Sam zaczynałem swoją przygodę z Komisem jako dziecko (założyłem tutaj konto w 2006 roku, wówczas jako niespełna 11-latek). Całkiem dobrze pamiętam, że bywałem nieraz banowany, dostawałem czerwone kartki, miałem założoną blokadę oceniania zdjęć i moderację postów na forum. I pewnie nawet słusznie - potrzebowałem czasu, żeby "wyrosnąć" z tamtego wieku i nabrać trochę ogłady w stylu i treści swoich wypowiedzi, w podejściu do forum, oceniania zdjęć itd. Aczkolwiek muszę przyznać, że wtedy niejednokrotnie czułem się oburzony sankcjami, które mnie tu spotykały.

Dzisiaj jak widać jest zupełnie inaczej. Gdybym ja, wtedy w czasach mojego dzieciństwa pisał w taki sposób jak użytkownik, o którym teraz rozmawiamy, czy próbował dodawać do galerii takie zdjęcia jak on - pewnie w ogóle nie miałbym tu czego szukać. Oczywiście nie piszę tego z jakimikolwiek pretensjami, bo może ten kierunek jest słuszny - nie mi to oceniać. Chętnie przeczytam jednak jakieś wyjaśnienia z czego ta zmiana wynika.
14

wysłane przez Mati524

maciekos95 napisał(a):

[ciach]
Chętnie przeczytam jednak jakieś wyjaśnienia z czego ta zmiana wynika.

Ale czytania ze zrozumieniem, pomimo upływu 14 lat od założenia konta dalej nie opanowałeś. Wszystkie powody, które dotyczą głównie tego jednego konkretnego użytkownika zostały przedstawione przez moderatora.

Pozdrawiam :)
1

wysłane przez maciekos95 3

Mati524 napisał(a):
Ale czytania ze zrozumieniem, pomimo upływu 14 lat od założenia konta dalej nie opanowałeś. Wszystkie powody, które dotyczą głównie tego jednego konkretnego użytkownika zostały przedstawione przez moderatora.

Większość z tego co wymienił moderator (wiek, pasja do KM, niezniechęcanie itd.) to raczej sprawy uniwersalne, nie tyczą się tylko tej jednej osoby.
3

wysłane przez fan004 84

maciekos95 napisał(a):
Większość z tego co wymienił moderator (wiek, pasja do KM, niezniechęcanie itd.) to raczej sprawy uniwersalne, nie tyczą się tylko tej jednej osoby.

Tak jak podejście "z rezerwą" do postów użytkowników tego forum. Wydaje mi się, że administracja nie karze jednych użytkowników, oszczędzając innych. Sprawy, jak je nazwałeś; uniwersalne są więc dostatecznym wyjaśnieniem.

#TramwajemPoŚwiecie

wysłane przez maciekos95 3

fan004 napisał(a):
Tak jak podejście "z rezerwą" do postów użytkowników tego forum. Wydaje mi się, że administracja nie karze jednych użytkowników, oszczędzając innych. Sprawy, jak je nazwałeś; uniwersalne są więc dostatecznym wyjaśnieniem.

Ale ja nie pisałem, że istnieje obecnie jakaś wybiórczość w traktowaniu różnych userów (bo też raczej takowej nie widzę). Porównywałem jedynie zmianę podejścia na przestrzeni lat.
1

wysłane przez MQ ?

maciekos95 napisał(a):
Ale ja nie pisałem, że istnieje obecnie jakaś wybiórczość w traktowaniu różnych userów (bo też raczej takowej nie widzę). Porównywałem jedynie zmianę podejścia na przestrzeni lat.

Niektórzy dojrzeli.
5

wysłane przez maciekos95 3

MQ napisał(a):
Niektórzy dojrzeli.

Tego nie kwestionuję (sam zresztą dokładnie tak napisałem o sobie). Moje porównanie dotyczyło pewnych osób X lat temu vs innych osób obecnie zachowujących się podobnie jak te pierwsze kiedyś tam. Mam nadzieję, że wyraziłem się jasno ;)
1