Forum

Przesiadka drzwi w drzwi – po szczecińsku

zdjęcie
Przesiadka drzwi w drzwi – po szczecińsku
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
No dobra... To dopiero początki takiego rozwiązania w naszym mieście, więc nasi szoferzy mają prawo nie wiedzieć, o co tu chodzi.

Powodzenia w opanowywaniu tej nowej dla nas technologii!

Na całym świecie źle się dzieje, koledzy...
Post został wyedytowany przez autora.
12
Karton_03 napisał(a):
No dobra... To dopiero początki takiego rozwiązania w naszym mieście, więc nasi szoferzy mają prawo nie wiedzieć, o co tu chodzi.

To i tak lepiej niż na Turkusowej, gdzie trzeba biegać po schodach i pokonywać kilkaset metrów.
5
Wojtek napisał(a):
To i tak lepiej niż na Turkusowej, gdzie trzeba biegać po schodach

Biegać po schodach? Żeby się przesiąść między którymi liniami?
3
Wojtek napisał(a):
To i tak lepiej niż na Turkusowej, gdzie trzeba biegać po schodach i pokonywać kilkaset metrów.

A poza tym wysiadanie na przystanku Turkusowa przy Selgrosie nie jest obligatoryjne i można podjechać. Ten przystanek przy Selgrosie powstał w celu przesiadki na linie 65 i 79 jakby się nie zdążyło na pętle. ;-)
Davidek10 napisał(a):
A poza tym wysiadanie na przystanku Turkusowa przy Selgrosie nie jest obligatoryjne i można podjechać. Ten przystanek przy Selgrosie powstał w celu przesiadki na linie 65 i 79 jakby się nie zdążyło na pętle. ;-)

A ten przystanek przy Selgrosie nie jest dla wysiadających, żeby tramwaj na pusto przejechał na drugą stronę?
Kostek napisał(a):
A ten przystanek przy Selgrosie nie jest dla wysiadających, żeby tramwaj na pusto przejechał na drugą stronę?

Zdecydowanie nie.
3
Pepe napisał(a):
Zdecydowanie nie.

Na Krzekowie motorniczy wyprasza i nie można wjechać na pętlę, a mi na 75 wygodniej byłoby przesiąść się właśnie na pętli.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
bartez napisał(a):
Na Krzekowie motorniczy wyprasza i nie można wjechać na pętlę, a mi na 75 wygodniej byłoby przesiąść się właśnie na pętli.

Ale to dlatego, że tramwaje nie stoją na peronie z możliwością wejścia do pojazdu (a tak jest na Turkusowej). Wszystko stoi na torach pętli, a stamtąd na pewno nie jest łatwiej dojść ;).

#TramwajemPoŚwiecie
4
fan004 napisał(a):
Wszystko stoi na torach pętli, a stamtąd na pewno nie jest łatwiej dojść ;).

Na pewno jest bliżej przez co przynajmniej dla mnie wygodniej.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
bartez napisał(a):
Na pewno jest bliżej przez co przynajmniej dla mnie wygodniej.

Jeśli nie będziesz skakał przez barierki to nie będzie bliżej. Jeśli będziesz skakał to nie będzie wygodniej.

#TramwajemPoŚwiecie
Post został wyedytowany przez autora.
fan004 napisał(a):
Jeśli nie będziesz skakał przez barierki to nie będzie bliżej. Jeśli będziesz skakał to nie będzie wygodniej.

Tam jest furtka😁

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
bartez napisał(a):
Tam jest furtka😁

Wygrałeś ;).

#TramwajemPoŚwiecie
1

wysłane przez Ronaldinho

bartez napisał(a):
Na pewno jest bliżej przez co przynajmniej dla mnie wygodniej.

A ja spojrzę od strony motorniczego i cieszę się że choć chwilę jestem sam w tramwaju i nikogo nie wpuszczam i nie wypuszczam, bo za chwilę znów kolejny kurs. A ta chwila potrafi być bezcenna.
Ronaldinho napisał(a):
A ja spojrzę od strony motorniczego i cieszę się że choć chwilę jestem sam w tramwaju i nikogo nie wpuszczam i nie wypuszczam, bo za chwilę znów kolejny kurs. A ta chwila potrafi być bezcenna.

Urlop. Mam dość Twojego bazgrania bez ładu i składu. Może następnym razem jak zechcesz wysłać posta - zastanowisz się nad jego estetyką.
5
bartez napisał(a):
Na Krzekowie motorniczy wyprasza i nie można wjechać na pętlę, a mi na 75 wygodniej byłoby przesiąść się właśnie na pętli.

Na Krzekowie nie ma peronów przy torach postojowych.
1
MQ napisał(a):
Na Krzekowie nie ma peronów przy torach postojowych.

Na Potulickiej wypraszają, na Pomorzanach z linii 3 i 6 wypraszają (nie wszyscy, ale wypraszają)
Kostek napisał(a):
Na Potulickiej wypraszają, na Pomorzanach z linii 3 i 6 wypraszają (nie wszyscy, ale wypraszają)

Na Potulickiej tramwaj nie zawsze od razu wjeżdża w perony.
2
333Wojtas333 napisał(a):
Na Potulickiej tramwaj nie zawsze od razu wjeżdża w perony.

Ale na Pomorzanach często gęsto bywa tak samo.
333Wojtas333 napisał(a):
Na Potulickiej tramwaj nie zawsze od razu wjeżdża w perony.

To niech zacznie

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
MlodyS53 napisał(a):
To niech zacznie

Nie ma potrzeby. Przejazd przez pętlę z pasażerami nie daje żadnych korzyści. Bliżej do zabudowań jest z przystanku dla wysiadających.
3
MQ napisał(a):
Nie ma potrzeby. Przejazd przez pętlę z pasażerami nie daje żadnych korzyści. Bliżej do zabudowań jest z przystanku dla wysiadających.

Ale w peron mógłby wjechać i być dostępny dla pasażerów?

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
MlodyS53 napisał(a):
Ale w peron mógłby wjechać i być dostępny dla pasażerów?

Ty jako kierowca nie wolałbyś stać po za peronem i podjechać chwilę przed odjazdem?
Wojtek napisał(a):
Ty jako kierowca nie wolałbyś stać po za peronem i podjechać chwilę przed odjazdem?

I jeszcze zasłonki wstawić żeby było intymniej.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
bartez napisał(a):
I jeszcze zasłonki wstawić żeby było intymniej.

Ktoś kto nigdy nie był kierowcą/motorniczym tego nie zrozumie.
5