Forum

Niedługo nadejdzie kres 3-drzwiowych O530 w PKSie

zdjęcie
Niedługo nadejdzie kres 3-drzwiowych O530 w PKS-ie
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Ilość naklejek/plakatów trochę kosmiczna.
wsad123 napisał(a):
Ilość naklejek/plakatów trochę kosmiczna.

Mówiąc kulturalnie, bardzo dużo tego tam nakleili.
AlexSimulations67 napisał(a):
Mówiąc kulturalnie, bardzo dużo tego tam nakleili.

Na drzwiach pewnie naklejki, że jest fotokomórka i trzeba się odsunąć za żółtą linię, a na szybach informacje o wyjściach awaryjnych.
Wojtek napisał(a):
Na drzwiach pewnie naklejki, że jest fotokomórka i trzeba się odsunąć za żółtą linię, a na szybach informacje o wyjściach awaryjnych.

W PKS nie ma naklejek o fotokomorkach.

Przynajmniej nie bylo.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
Post został wyedytowany przez autora.
1
MlodyS53 napisał(a):
W PKS nie ma naklejek o fotokomorkach.

Przynajmniej nie bylo.

Nie ma, to po prostu otwieranie drzwi.

wysłane przez Arek Dynamo 0

No z tym kresem to bym nie przesadzał, no bo przetargu jeszcze nie było i raczej wątpliwe by ktoś inny miał nagle przejąć linie obecnie obsługiwane przez PKS.

wysłane przez Pepe 234

Arek Dynamo napisał(a):
No z tym kresem to bym nie przesadzał, no bo przetargu jeszcze nie było i raczej wątpliwe by ktoś inny miał nagle przejąć linie obecnie obsługiwane przez PKS.

Myślę że bardziej tu chodzi o wyeksploatowanie konkretnych pojazdów niż zmianę przewoźnika.
7

wysłane przez rivx

Pepe napisał(a):
Myślę że bardziej tu chodzi o wyeksploatowanie konkretnych pojazdów niż zmianę przewoźnika.

Kupi się kolejne jak będzie okazja. Myślę że sporo jeszcze tego jeździ po niemieckich drogach. Trzydrzwiowych również. ;)
1
rivx napisał(a):
Kupi się kolejne jak będzie okazja. Myślę że sporo jeszcze tego jeździ po niemieckich drogach. Trzydrzwiowych również. ;)

PKS raczej się skupia na 2 drzwiowych wozach.

wysłane przez Waszka 80

AlexSimulations67 napisał(a):
PKS raczej się skupia na 2 drzwiowych wozach.

Może niekoniecznie skupia się na 2 drzwiowych wozach, ale w Niemczech takie pojazdy są po prostu bardziej powszechne. Gdyby Berlin sprzedał 3 drzwiowe solówki bądź 4 drzwiowe przegubowce, myślę, że układ drzwi nie grałby tutaj roli.

@opowiesciwobiektywie
5
Waszka napisał(a):
Może niekoniecznie skupia się na 2 drzwiowych wozach, ale w Niemczech takie pojazdy są po prostu bardziej powszechne. Gdyby Berlin sprzedał 3 drzwiowe solówki bądź 4 drzwiowe przegubowce, myślę, że układ drzwi nie grałby tutaj roli.

Tutaj też racja, nie mniej jednak brane jest też pod uwagę to, co napisałem w moim poście.