Forum

Chwila przerwy

W piątek około godziny 9:16 na ulicy Jasnej zauważono Solarisa Urbino 18 2213 udającego się jako zjazd awaryjny w kierunku zajezdni SPAD. Pojazd kursował wcześniej jako 66/2 i powrócił do obsługi tej brygady po drobnej naprawie.

wysłane przez Cezar007 2

Już się nawet nie da zjechać niezauważenie podczas przerwy na Zajezdnię. Budujące, że tylu obserwuje.

Zjazd wynikał z konieczności pobrania nowych danych do wyświetlaczy kierunkowych, gdyż zapełniająca się pamięć w sterowniku (nie widziałem 2213 trzy dni - kierowcy nim jeżdżący najprawdopodobniej nie wysyłali podczas zjazdu do zajezdni raportów) z każdą chwilą wyłączała kolejne tablice (począwszy od przedniego wyświetlacza, poprzez boczny i ślepak, następnie tylni, skończywszy na wyłączeniu także urządzeń w środku wozu), aż do błędu obsługi danych, co skutkowało zawieszeniem sterownika. Wszystko się stało w ciągu 10 minut podczas jazdy z Klucza do Bukowego.

Po wysłaniu raportu i pobraniu nowych danych - zdrów jak ryba. Kurs żaden nie ubył, podmiana wozu nie była konieczna, same plusy ;).

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)
6

wysłane przez Luke_Police  163

Ta informacja na pewno jest z dzisiaj? Widziałem ten wóz 2213 na linii 67 w dniu dzisiejszym i nawet widzę na mapie GMV, że jeździ wciąż jako 67/2.

Technik serwisu :)

wysłane przez Ronaldinho

Luke_Police napisał(a):
Ta informacja na pewno jest z dzisiaj? Widziałem ten wóz 2213 na linii 67 w dniu dzisiejszym i nawet widzę na mapie GMV, że jeździ wciąż jako 67/2.

Początek informacji zawiera odpowiedź na twoje pytanie, mianowicie "w sobotę o godzinie ........", więc jeśli dobrze kojarzę sobota była wczoraj.

wysłane przez Luke_Police  163

Ronaldinho napisał(a):
Początek informacji zawiera odpowiedź na twoje pytanie, mianowicie "w sobotę o godzinie ........", więc jeśli dobrze kojarzę sobota była wczoraj.

A to dziś już niedziela? A tak na poważnie, to dawniej newsy dodawane były z datą dnia, którego dotyczyły. Stąd moje zaskoczenie, że wpisany jest 21.02, kiedy wiem, że wóz jeździ tego dnia w zupełnie innej części miasta niż napisano.

Technik serwisu :)
3

wysłane przez Kacpi 27

Luke_Police napisał(a):
Ta informacja na pewno jest z dzisiaj? Widziałem ten wóz 2213 na linii 67 w dniu dzisiejszym i nawet widzę na mapie GMV, że jeździ wciąż jako 67/2.

Jest błąd, newsa pisałem w sobotę pod wieczór, i napisałem tam "wczoraj", z myślą o piątku. Widocznie został zauważony dopiero w niedzielę :D Jakby ktoś mógł poprawić to byłbym wdzięczny :)

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.
1