Forum

W ramach cmentarnych zasileń na linii 62 zagościł przegubowiec

zdjęcie
W ramach cmentarnych zasileń na linii 62 zagościł przegubowiec
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
1 listopada linia 62 nie kursowała. :P

@opowiesciwobiektywie
Waszka napisał(a):
1 listopada linia 62 nie kursowała. :P

Faktycznie, już poprawione.
Waszka napisał(a):
1 listopada linia 62 nie kursowała. :P

To właśnie jest absurdalne. Wtedy mogłaby kursować na skróconej trasie do Cmentarza Zachodniego.

STMKŻ
1
Ferrix napisał(a):
To właśnie jest absurdalne. Wtedy mogłaby kursować na skróconej trasie do Cmentarza Zachodniego.

Po co, skoro kursował dodatek?
Post został wyedytowany przez autora.
arko5 napisał(a):
Po co, skoro kursował dodatek?

Skoro rozmawiamy już o dodatku. Według mnie linia D62 to jest bezsens. Nie lepiej jest dać te dwie brygady z PKSu na 62? Oczywiście to jest tylko moja opinia.
Kawoszek napisał(a):
Skoro rozmawiamy już o dodatku. Według mnie linia D62 to jest bezsens. Nie lepiej jest dać te dwie brygady z PKSu na 62? Oczywiście to jest tylko moja opinia.

a) Nie wjedziesz na teren Auchana (a i Auchan nie będzie chciał finansować kursów do zamkniętego sklepu).
b) Czas obiegu na D62 jest taki, że akurat mieszczą się dwa autobusy co 20 minut z rozsądnymi postojami na obu końcach i synchronizacją z kursami 61.

Czy mógłbyś rozwinąć swoją opinię na temat D62? Trudno dyskutować z argumentem pt. „bezsens”.
5
arko5 napisał(a):
Po co, skoro kursował dodatek?

Bo sklep był zamknięty?

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
1
bartez napisał(a):
Bo sklep był zamknięty?

Bo sklep był zamknięty.
1
arko5 napisał(a):
Po co, skoro kursował dodatek?

A nie było przypadkiem tak, że cmentarze były zamknięte i tam akurat nic nie kursowało 1 listopada i cała dyskusja jest bezcelowa ? ;)

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...
Post został wyedytowany przez autora.
1
Michal napisał(a):
A nie było przypadkiem tak, że cmentarze były zamknięte i tam akurat nic nie kursowało 1 listopada i cała dyskusja jest bezcelowa ? ;)

Zdjęcie było wykonane 24 października, przed ich zamknięciem.
1
AlexSimulations67 napisał(a):
Zdjęcie było wykonane 24 października, przed ich zamknięciem.

Zgadza się, ale powyższe dywagacje dotyczyły 1 listopada.

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...