Forum

Remont zatoki

W związku z rozpoczęciem remontu zatoki przystanku „Wyszyńskiego” w kierunku Bramy Portowej od 8 marca wszystkie linie zostaną przeniesione z tego przystanku na torowisko tramwajowe.

wysłane przez lukaszenko 16

I tak już powinno zostać na stałe, a nie tylko na czas remontu.
3

wysłane przez bartez 336

lukaszenko napisał(a):
I tak już powinno zostać na stałe, a nie tylko na czas remontu.

W takim razie po co remontować? :)

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
1

wysłane przez lukaszenko 16

bartez napisał(a):
W takim razie po co remontować? :)

Też się nad tym zastanawiam, bo liczyłem że właśnie po remoncie Wyszyńskiego zostaną tam przerzucone nie tylko pośpiechy. Jak widać postępu w przesiadkach nie będzie.
4

wysłane przez torro_zs 5

lukaszenko napisał(a):
Też się nad tym zastanawiam, bo liczyłem że właśnie po remoncie Wyszyńskiego zostaną tam przerzucone nie tylko pośpiechy. Jak widać postępu w przesiadkach nie będzie.

Jeśli tamtędy jeżdżą, to mogłyby zostać dla Amazonów Demantów i tak dalej. Ewentualnie jako przystanki techniczne dla tych którzy wyjeżdżają z zajezdni zbyt wcześnie lub z jakichś powodów muszą zostać.

Uważam że autobusy mogłyby już zostać na torach, wkońcu po coś był ten remont. Zwłaszcza że -jeśli pamięć mnie nie myli- przy poprzednim tymczasowym przeniesieniu przystanków na torowisko były jeszcze linie 61 i 81, teraz odpadły więc mamy jakby więcej miejsca.

wysłane przez Michal 2

torro_zs napisał(a):
Jeśli tamtędy jeżdżą, to mogłyby zostać dla Amazonów Demantów i tak dalej. Ewentualnie jako przystanki techniczne dla tych którzy wyjeżdżają z zajezdni zbyt wcześnie lub z jakichś powodów muszą zostać.

Uważam że autobusy mogłyby już zostać na torach, wkońcu po coś był ten remont. Zwłaszcza że -jeśli pamięć mnie nie myli- przy poprzednim tymczasowym przeniesieniu przystanków na torowisko były jeszcze linie 61 i 81, teraz odpadły więc mamy jakby więcej miejsca.

Ja tam sensownej przesiadki z wyjątkiem na 75 nie widzę. Więc rozumiem, że kierowcom jest wygodniej na torowisku, ale z punktu widzenia pasażera wygodniej jest przy ulicy.

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...

wysłane przez Tatra108 10

Michal napisał(a):
z wyjątkiem na 75 nie widzę

Akurat z tym 75 byłoby idealnie. Odkąd ktoś pomysłowy wymyślił bożonarodzeniowe rozkłady w niedzielę nijak nie można zdążyć na przesiadkę z jakiegokolwiek tramwaju na 75, bo różnica między tramwajem a autobusem wynosi 1 minutę. Dodając do tego nierealne rozkłady jazdy tramwajów, co kończy się opóźnieniem to 75 ucieka, a pasażer musi czekać na kolejny 20 minut. Jeszcze, żeby jechał w komfortowych warunkach, ale tutaj w niedzielę jeden siedzi na drugim.

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja
1

wysłane przez Kanarek 58

lukaszenko napisał(a):
I tak już powinno zostać na stałe, a nie tylko na czas remontu.

Jak to sobie wyobrażasz? Dwa tramwaje, autobus i już nie ma miejsca.

Pozdrawiam :-)

wysłane przez bartez 336

Kanarek napisał(a):
Jak to sobie wyobrażasz? Dwa tramwaje, autobus i już nie ma miejsca.

A czy będzie tego więcej w tym samym czasie?

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez Olo07

Kanarek napisał(a):
Dwa tramwaje, autobus i już nie ma miejsca.

Wystarczy jeden, nie raz widziałem jak tramwaj zatrzymuje się niemalże samych pasów, a autobus stoi na przejściu.
Post został wyedytowany przez autora.
1