Forum

Czerwono-żółto w SPAD

wysłane przez MlodyS53 77

1 kwietnia już był.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
Post został wyedytowany przez autora.
13

wysłane przez Kasowniczek

MlodyS53 napisał(a):
1 kwietnia już był.

Jest to prawda. Byłem i widziałem.

wysłane przez pioko17 38

Kasowniczek napisał(a):
Jest to prawda. Byłem i widziałem.

Z tego co kojarzę z okresu gdy mieszkałem w Warszawie to przegubowe Solarisy z 5 z przodu należą do tych nowszych (2016 r. i później). Czyżby SPAD wyczaił jakiś zwrot do leasingodawcy?

wysłane przez Alex Simulations 43

pioko17 napisał(a):
Z tego co kojarzę z okresu gdy mieszkałem w Warszawie to przegubowe Solarisy z 5 z przodu należą do tych nowszych (2016 r. i później). Czyżby SPAD wyczaił jakiś zwrot do leasingodawcy?

5200 jest z roku 2015. Jest to testowiec, który w ciągu ostatnich lat jeździł po różnych miastach, m. in. w Kaliszu.
Post został wyedytowany przez autora.
3

wysłane przez Michau 13

AlexSimulations67 napisał(a):
5200 jest z roku 2015. Jest to testowiec, który w ciągu ostatnich lat jeździł po różnych miastach, m. in. w Kaliszu.

Tyle, że ten wóz jest z 2016 ;)
1

wysłane przez Alex Simulations 43

Michau napisał(a):
Tyle, że ten wóz jest z 2016 ;)

A to ciekawe, 5201-5220 są 2015.
Post został wyedytowany przez autora.

wysłane przez Bebe Tosiek

Czy ja dobrze myślę jest to kolejne zastępstwo za 2000, tj. 4 lata temu był widziany w tej funkcji Solaris Urbino 18 Hybrid i będzie obsługiwać przewozy DEMANT żeby nie robić pasażerom korzystającym z linii z siatki ZDiTMu ?
Post został wyedytowany przez autora.

wysłane przez Bebe Tosiek

Tosiek788 napisał(a):
Czy ja dobrze myślę jest to kolejne zastępstwo za 2000, tj. 4 lata temu był widziany w tej funkcji Solaris Urbino 18 Hybrid i będzie obsługiwać przewozy DEMANT żeby nie robić pasażerom korzystającym z linii z siatki ZDiTMu ?

Zapomniałem dodać niespodzianki w zdaniu o obsłudze linii.

wysłane przez Kanarek 58

Tosiek788 napisał(a):
Czy ja dobrze myślę jest to kolejne zastępstwo za 2000, tj. 4 lata temu był widziany w tej funkcji Solaris Urbino 18 Hybrid i będzie obsługiwać przewozy DEMANT żeby nie robić pasażerom korzystającym z linii z siatki ZDiTMu ?

Źle myślisz (ale tylko częściowo).

Pozdrawiam :-)
4