Forum

Kolejne zmiany w rejonie placu Rodła

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy torowisk tramwajowych (aleja Niepodległości, aleja Wyzwolenia, ulica Piłsudskiego) 29 maja wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii tramwajowych i autobusowych.

wysłane przez Bebe Tosiek

Jaki przewoźnik będzie obsługiwał 835? Pytam bo się domyślam że PKS, ale nie jestem pewny.
DREAMLINER napisał(a):
Jaki przewoźnik będzie obsługiwał 835? Pytam bo się domyślam że PKS, ale nie jestem pewny.

Źle się domyślasz :)
SPAD + K.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
Post został wyedytowany przez autora.
11

wysłane przez Bebe Tosiek

MlodyS53 napisał(a):
Źle się domyślasz :)
SPAD + K.

Czyli mam rozumieć że ZDiTM poszedł po rozum do głowy co do wyboru przewoźnika. Bo PKS odpada bo z ich autobusami są problemy w postaci wieku taboru i braku osprzętu GMV w większości ich wozów
Post został wyedytowany przez autora.
3

wysłane przez t105n  49

Jeśli dobrze rozumiem, to otwarty zostanie przejazd przez torowisko na pl. Żołnierza, a zamknięty na pl. Rodła w ciągu al. Wyzwolenia w kierunku Niebuszewa.
Zgadza się?

wysłane przez fan004 86

t105n napisał(a):
Jeśli dobrze rozumiem, to otwarty zostanie przejazd przez torowisko na pl. Żołnierza, a zamknięty na pl. Rodła w ciągu al. Wyzwolenia w kierunku Niebuszewa.
Zgadza się?

Na stronie ZDiTM masz schemat. :)

#TramwajemPoŚwiecie

wysłane przez bartez 336

t105n napisał(a):
Jeśli dobrze rozumiem, to otwarty zostanie przejazd przez torowisko na pl. Żołnierza, a zamknięty na pl. Rodła w ciągu al. Wyzwolenia w kierunku Niebuszewa.
Zgadza się?

Nic od Bramy Portowej do Rodła nie będzie jeździło. Na Rodła tylko jedna relacja Niebuszewo <-> plac Szarych Szeregów.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez MlodyS53 78

bartez napisał(a):
Nic od Bramy Portowej do Rodła nie będzie jeździło. Na Rodła tylko jedna relacja Niebuszewo <-> plac Szarych Szeregów.

Przejazd przez torowisko. Samochodami.
Kogo tam tramwajki obchodzą :)

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
1

wysłane przez t105n  49

MlodyS53 napisał(a):
Przejazd przez torowisko. Samochodami.
Kogo tam tramwajki obchodzą :)

Mnie obchodzą. Ale w komunikacie zmiany dotyczące tramwajów łopatologicznie są napisane, więc nie muszę o to pytać.
1

wysłane przez Bebe Tosiek

Mnie zastanawia dlaczego 4 mają zawiesić, bo 2 i 3 to już z prostej przyczyny, że nie będą miały jak przejechać.
Czyżby będzie większe zapotrzebowanie na tabor na inne linie i to poskutkuje brakiem taboru i nie będzie czego puścić na 4?
Jakby co to przepraszam za moje gdybania to już drugie gdybanie pod tą informacją.
Post został wyedytowany przez autora.

wysłane przez 333Wojtas333 15

DREAMLINER napisał(a):
Mnie zastanawia dlaczego 4 mają zawiesić, bo 2 i 3 to już z prostej przyczyny, że nie będą miały jak przejechać.
Czyżby będzie większe zapotrzebowanie na tabor na inne linie i to poskutkuje brakiem taboru i nie będzie czego puścić na 4?
Jakby co to przepraszam za moje gdybania to już drugie gdybanie pod tą informacją.

Podejrzewam, że przy tak wzmocnionej 7 nie idzie pomieścić trzech linii na Krzekowie.
7

wysłane przez lukaszenko 16

333Wojtas333 napisał(a):
Podejrzewam, że przy tak wzmocnionej 7 nie idzie pomieścić trzech linii na Krzekowie.

Ja bym raczej powiedział że 7 wróciła do normalności, szkoda że prawdopodobnie tylko na czas remontu.
4

wysłane przez 333Wojtas333 15

lukaszenko napisał(a):
Ja bym raczej powiedział że 7 wróciła do normalności, szkoda że prawdopodobnie tylko na czas remontu.

Kwestia dyskusyjna. Było już gdzieś poruszane, że przy obecnej siatce połączeń na linii Prawobrzeże - Lewobrzeże 7 po prawobrzeżnej stronie co 12 minut jest w zupełności wystarczająca.