Forum

SPPK sprzedaje

Dziś na stronie internetowej zajezdni SPPK pojawiło się ogłoszenie o sprzedaży czterech autobusów. Są to MAN-y NL283 3029 i 3038, MAN NG313 758 oraz MAN SG313 769.

wysłane przez kasper1 50

No to już koniec marzeń o zabytkowym NG313 i NL283 z pierwszej serii.

PKS Szczecin - STOP masowych kasacji i kupowania szrotu z BVG Berlina.

wysłane przez MlodyS53 77

kasper1 napisał(a):
No to już koniec marzeń o zabytkowym NG313 i NL283 z pierwszej serii.

Kupuj. Chłopie kupuj! Nikt Ci nie broni.
Pokaż jak to trzeba zachowywać MANy z pierwszej serii

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
23

wysłane przez RaPer782

MlodyS53 napisał(a):
Kupuj. Chłopie kupuj! Nikt Ci nie broni.
Pokaż jak to trzeba zachowywać MANy z pierwszej serii

To ja biorę SG313 769. Jeździć nie musi, ale na ogródku przy Moim domu znajdzie się dla Niego miejsce ;) I cyk już jeden uratowany :D
5

wysłane przez bartez 336

RaPer782 napisał(a):
To ja biorę SG313 769. Jeździć nie musi, ale na ogródku przy Moim domu znajdzie się dla Niego miejsce ;) I cyk już jeden uratowany :D

No to zostaje już tylko udać się do kasy.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
7

wysłane przez MlodyS53 77

RaPer782 napisał(a):
To ja biorę SG313 769. Jeździć nie musi, ale na ogródku przy Moim domu znajdzie się dla Niego miejsce ;) I cyk już jeden uratowany :D

Rafał. Kup. Naprawdę.
Transport masz gratis.

Bo jak narazie to sami ratownicy tu piszą a efektów zero.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
4

wysłane przez Bebe Tosiek

MlodyS53 napisał(a):
Rafał. Kup. Naprawdę.
Transport masz gratis.

Bo jak narazie to sami ratownicy tu piszą a efektów zero.

Dobre, A tak BTW to powiem szczerze że niektóre wpisy na tym forum to czasami bawią do łez.
3

wysłane przez RaPer782

MlodyS53 napisał(a):
Rafał. Kup. Naprawdę.
Transport masz gratis.

Bo jak na razie to sami ratownicy tu piszą a efektów zero.

Tyle kilometrów do Mnie to trochę by musieli zatankować :P W sumie to i tak bliżej niż do Tkaczyka ;) Żeby tylko jeszcze o te kilka tysięcy złociszy z ceny "zjechali"... Na ogródek jak znalazł. Człon A mały barek, człon B oranżeria (lecz już nie dla Mnie) :D
Post został wyedytowany przez autora.

wysłane przez Polish 1

kasper1 napisał(a):
No to już koniec marzeń o zabytkowym NG313 i NL283 z pierwszej serii.

O ile zostaną odkupione przez miłośników a nie przez złomiarzy to jakaś szansa jest ;).
8

wysłane przez LagunaGrandtour 105

kasper1 napisał(a):
No to już koniec marzeń o zabytkowym NG313 i NL283 z pierwszej serii.

Zatem masz szansę się w końcu wykazać, bez zwalania "winy" na wszystkich dookoła.
12

wysłane przez SOLARIS1850

Trochę mi szkoda tego 769... Pierwszy SG313 z SPPK już zaczyna się żegnać...

wysłane przez bartez 336

SOLARIS1850 napisał(a):
Trochę mi szkoda tego 769... Pierwszy SG313 z SPPK już zaczyna się żegnać...

A czego tu szkoda? Wysoka podłoga niech czym prędzej znika.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
1

wysłane przez SOLARIS1850

bartez napisał(a):
A czego tu szkoda? Wysoka podłoga niech czym prędzej znika.

Bo to jedyna zajezdnia w Polsce mająca MANy SG313, czyli MANy Classic G....
Więc tu jest punkt, w którym jest mi szkoda tych autobusów...

wysłane przez Bebe Tosiek

SOLARIS1850 napisał(a):
Trochę mi szkoda tego 769... Pierwszy SG313 z SPPK już zaczyna się żegnać...

A mi Szkoda 758 i 3038 nie potrzebnie je sprzedają moim zdaniem sprawność 758 stwierdza że może jeszcze rok pojeździć, tak samo 3038, (tylko że dłużej) to unikat w SPPK ze względu na to że jest używany i nie został pomalowany na barwy SPPK, Kierowcy go lubią, jeżdżą nim na ryby (Ciekawe czym teraz będą jeździć kierowcy na ryby?). Moim zdanie powinni sprzedać 759 bo jest nie sprawny.
Post został wyedytowany przez autora.
2

wysłane przez 333Wojtas333 15

DREAMLINER napisał(a):
ciach!

A możesz wyjaśnić na jakiej podstawie stwierdzasz sprawność danego pojazdu? Masz na to jakiś sposób? Ja się chętnie dowiem.
5

wysłane przez bartez 336

333Wojtas333 napisał(a):
A możesz wyjaśnić na jakiej podstawie stwierdzasz sprawność danego pojazdu? Masz na to jakiś sposób? Ja się chętnie dowiem.

Ocenia jak lekarz stan zdrowia na podstawie teleporady ;)

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
9

wysłane przez MAN756 23

DREAMLINER napisał(a):
A mi Szkoda 758 i 3038 nie potrzebnie je sprzedają moim zdaniem sprawność 758 stwierdza że może jeszcze rok pojeździć, tak samo 3038, (tylko że dłużej) to unikat w SPPK ze względu na to że jest używany i nie został pomalowany na barwy SPPK, Kierowcy go lubią, jeżdżą nim na ryby (Ciekawe czym teraz będą jeździć kierowcy na ryby?). Moim zdanie powinni sprzedać 759 bo jest nie sprawny.

758 sprawny ?he he. Auto jeździ po zakładach chemicznych i pod spodem jest jedna wielka rdza..

wysłane przez fan004 86

MAN756 napisał(a):
758 sprawny ?he he. Auto jeździ po zakładach chemicznych i pod spodem jest jedna wielka rdza..

Słowo klucz "jeździ". ;P

#TramwajemPoŚwiecie

wysłane przez Luke_Police  163

MAN756 napisał(a):
758 sprawny ?he he. Auto jeździ po zakładach chemicznych i pod spodem jest jedna wielka rdza..

Ja bym powiedział, że wszystko, co regularnie jeździ po zakładach chemicznych ma pod spodem istną tablicę Mendelejewa. Sól w połączeniu z wodą po dłuższym czasie zniszczy każdy metal.

Technik serwisu :)

wysłane przez Luke_Police  163

DREAMLINER napisał(a):
3038, (tylko że dłużej) to unikat w SPPK ze względu na to że jest używany i nie został pomalowany na barwy SPPK, Kierowcy go lubią, jeżdżą nim na ryby (Ciekawe czym teraz będą jeździć kierowcy na ryby?)

Wyobraź sobie, że w SPPK na stanie są 52 autobusy. Z pewnością kierowcy z klubu wędkarskiego jakiś sobie wybiorą. Szklana kula wskazuje mi numer 3053, ale może będzie to dowolny inny wóz 12-metrowy.

Technik serwisu :)
6

wysłane przez t105n  49

Wcześniej jeździli na ryby wozem 3033, więc nie widzę problemu w kolejnej przesiadce.
Post został wyedytowany przez autora.

wysłane przez lukaszenko 16

Luke_Police napisał(a):
Szklana kula wskazuje mi numer 3053, ale może będzie to dowolny inny wóz 12-metrowy.

No tak, odpowiedni kierowca to i jego dawny wóz :P

wysłane przez Bebe Tosiek

Luke_Police napisał(a):
Wyobraź sobie, że w SPPK na stanie są 52 autobusy. Z pewnością kierowcy z klubu wędkarskiego jakiś sobie wybiorą. Szklana kula wskazuje mi numer 3053, ale może będzie to dowolny inny wóz 12-metrowy.

Ja zastanawiałem się nad jakimś 10-letnim SU12 (np. 3041).

wysłane przez RaPer782

DREAMLINER napisał(a):
Ja zastanawiałem się nad jakimś 10-letnim SU12 (np. 3041).

A Moja plastikowa "kula" wywróżyła, że wycieczki na grzyby mają odbywać się technicznym DAF-em. :P
2

wysłane przez lukaszenko 16

RaPer782 napisał(a):
A Moja plastikowa "kula" wywróżyła, że wycieczki na grzyby mają odbywać się technicznym DAF-em. :P

Się nie śmiej bo to jest generalnie najodpowiedniejszy wóz w teren :P
6

wysłane przez Michal 2

DREAMLINER napisał(a):
ciach Kierowcy go lubią, jeżdżą nim na ryby (Ciekawe czym teraz będą jeździć kierowcy na ryby?).

:D
Argument miesiąca ! :D

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...
9