Forum

MAN za Mercedesa

zdjęcie
MAN za Mercedesa

wysłane przez damianson 1

Nie rozumiem, dlaczego zdjęcia dokumentujące sytuacje nietypowe nie mogą być oceniane, jeśli wyglądają jak to. Czy nie możemy rozróżniać "kasztanów" robionych na szybko kalkulatorem, od zdjęć, które można bez wstydu wydrukować w dużym formacie i powiesić na ścianie? :)
1

wysłane przez 333Wojtas333 15

damianson napisał(a):
Nie rozumiem, dlaczego zdjęcia dokumentujące sytuacje nietypowe nie mogą być oceniane, jeśli wyglądają jak to. Czy nie możemy rozróżniać "kasztanów" robionych na szybko kalkulatorem, od zdjęć, które można bez wstydu wydrukować w dużym formacie i powiesić na ścianie? :)

Raczej autor zdjęcia wyłączył możliwość oceniania.
1

wysłane przez t105n  49

Ciekawe, że ta wielka tablica na środku szyby nie przeszkadza kierowcy?
1

wysłane przez Michal 2

t105n napisał(a):
Ciekawe, że ta wielka tablica na środku szyby nie przeszkadza kierowcy?

W przyrodzie wszytko musi się zgadzać! Nawet jeżeli auto ze SPAK to oznakowanie trzeba zachować zgodne ze zwyczajami dla PKS-u ! :D

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...
6

wysłane przez Bebe Tosiek

t105n napisał(a):
Ciekawe, że ta wielka tablica na środku szyby nie przeszkadza kierowcy?

Jeju, jak zobaczyłem umiejscowienie tej tablicy z numerkiem to pomyślałem sobie, że ktoś jedzie z kierowcą i trzyma tą tablicę z numerkiem 😅🤣
1

wysłane przez fan004 84

DREAMLINER napisał(a):
Jeju, jak zobaczyłem umiejscowienie tej tablicy z numerkiem to pomyślałem sobie, że ktoś jedzie z kierowcą i trzyma tą tablicę z numerkiem 😅🤣

Ten ktoś nazywa się taśma klejąca. ;)

#TramwajemPoŚwiecie
7