Forum

To już standard

Dzisiaj o godzinie 8:25 na przystanku „Wernyhory” zauważono Solarisa Urbino 18 1063 w obsłudze 105/2.

wysłane przez bartez 336

Trzeba się wybrać na zakupy do Berlina.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
8

wysłane przez Pepe 234

bartez napisał(a):
Trzeba się wybrać na zakupy do Berlina.

Zakupy cały czas są dostarczane.
1

wysłane przez TymekMK 2

Moim zdaniem obsługę tej linii powinien pełnić SPAK chociażby jedną brygadę lub całość. Atutem tego jest bliziutko pętla.
7

wysłane przez RaPer782

TymekMK napisał(a):
Moim zdaniem obsługę tej linii powinien pełnić SPAK chociażby jedną brygadę lub całość. Atutem tego jest bliziutko pętla.

Skoro codzień jedną brygadę obsługuje SPAK to czemu nie? A to ma się przez te "standardowe" rezerwy rozumieć, że PKS nie ma czym jeździć mimo iż autobusów mają zajęty (prawie) cały bulwar Elbląski? Niech "piętrusa" jednego, góra dwa dostosują do wymogów ZDiTM i już będzie co wysłać :) Słuchy doszły (choć nieoficjalne), że baza przy ul. Heyki tak szybko nie skończy dostaw używanych eSDeków z Niemiec.

wysłane przez Olo07

RaPer782 napisał(a):
PKS nie ma czym jeździć mimo iż autobusów mają zajęty (prawie) cały bulwar Elbląski?

To, że tam stoją nie oznacza, że są sprawne.
5

wysłane przez Bebe Tosiek

Olo07 napisał(a):
To, że tam stoją nie oznacza, że są sprawne.

Dokładnie, co poniektóre są poobijane po kolizjach.
3

wysłane przez TymekMK 2

DREAMLINER napisał(a):
Dokładnie, co poniektóre są poobijane po kolizjach.

I czasami nawet te kolizje są właśnie na Bulwarze

wysłane przez Bebe Tosiek

TymekMK napisał(a):
I czasami nawet te kolizje są właśnie na Bulwarze

Racja, właśnie widziałem 10593 stał przed 10474 I miał rozbitą nieźle rozbitą przednią szybę
A tak swoją drogą to się zastanawiałem ostatnio czy ZDiTM Planuje zerwać umowę z PKSem za takie występki w sensie za braki taborowe Że na 105 coraz częściej widzimy autobusy SPAK, Oraz za to że większość autobusów PKSu nie posiada Osprzętu GMV. Właśnie już widać że ZDiTM Po rozum do głowy co do wyboru przewoźników Obserwujących tegoroczne nowe twory (89, 90, 92, 95, 99 i 835) Chyba niedługo pokazu nie zobaczymy na naszych ulicach nawet w obsłudze linii nocnych
P.S. To mi trochę przypomina serię wypadków narkotykowych przewoźnika Arriva z Warszawy z zeszłego roku. Dlatego piszę że podejrzewam że ZDiTM niedługo zerwie umowę z PKSem ale w przypadku Warszawy po narkotykowych wypadkach skończyło się na zawieszeniu umowy
Post został wyedytowany przez autora.

wysłane przez fan004 86

DREAMLINER napisał(a):
Właśnie już widać że ZDiTM Po rozum do głowy co do wyboru przewoźników Obserwujących tegoroczne nowe twory (89, 90, 92, 95, 99 i 835)

Gdyby SPAK nie oddał innych linii nie miałby czym jeździć na w/w.

DREAMLINER napisał(a):
Chyba niedługo pokazu nie zobaczymy na naszych ulicach nawet w obsłudze linii nocnych.

Odważne stwierdzenie, ale jakoś nie widzę dla niego argumentacji.

DREAMLINER napisał(a):
P.S. To mi trochę przypomina serię wypadków narkotykowych przewoźnika Arriva z Warszawy z zeszłego roku. Dlatego piszę że podejrzewam że ZDiTM niedługo zerwie umowę z PKSem ale w przypadku Warszawy po narkotykowych wypadkach skończyło się na zawieszeniu umowy

No nie wiem czy niewystawienie autobusu na linię lub brak osprzętu GMV można porównać z autobusem spadającym z wiaduktu, który prowadzony był przez kierowcę pod wpływem narkotyków...

#TramwajemPoŚwiecie
18

wysłane przez 333Wojtas333 15

DREAMLINER napisał(a):
P.S. To mi trochę przypomina serię wypadków narkotykowych przewoźnika Arriva z Warszawy z zeszłego roku. Dlatego piszę że podejrzewam że ZDiTM niedługo zerwie umowę z PKSem ale w przypadku Warszawy po narkotykowych wypadkach skończyło się na zawieszeniu umowy

Ty tak serio czy może faktycznie szklana kula do wyrzucenia? Poza tym jaka seria wypadków? Doinformuj się w tym temacie zanim następnym razem napiszesz podobne bzdury.
8

wysłane przez bartez 336

DREAMLINER napisał(a):
A tak swoją drogą to się zastanawiałem ostatnio czy ZDiTM Planuje zerwać umowę z PKSem za takie występki w sensie za braki taborowe Że na 105 coraz częściej widzimy autobusy SPAK

Jakby ZDiTM tak planował i traktował wszystkich przewoźników jednakowo to SPAK już by dawno nie istniał, a na jego terenie rosło by osiedle mieszkaniowe.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
Post został wyedytowany przez autora.
3