Forum

Od momentu pojawienia się piętrowych MAN-ów wóz ten stracił swój stały przydział do obsługi Zalando

zdjęcie
Od momentu pojawienia się piętrowych MAN-ów wóz ten stracił swój stały przydział do obsługi Zalando
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Rozumiem, że autor ma zgodę Zalando na wykonywanie zdjęć na terenie prywatnym i ich rozpowszechnianie? I oczywiście przebywał tam legalnie?

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
1
torwid napisał(a):
Rozumiem, że autor ma zgodę Zalando na wykonywanie zdjęć na terenie prywatnym i ich rozpowszechnianie? I oczywiście przebywał tam legalnie?

Zawsze możesz to zweryfikować. Podać namiary na kompetentną osobę?
11

wysłane przez Pomeranianek 0

Swoją drogą to gdzie można spotkać te piętrusy? Na rondzie Reagana i Pszennej widuję ostatnio tylko autokary na liniach Zalando.
Post został wyedytowany przez autora.

wysłane przez Bebe Tosiek

Pomeranianek napisał(a):
Swoją drogą to gdzie można spotkać te piętrusy? Na rondzie Reagana i Pszennej widuję ostatnio tylko autokary na liniach Zalando.

Z tego co mi wiadomo to te które są wprowadzone do ruchu stacjonują w Gryfinie i stamtąd operują na liniach dowozowych do Zalando
Post został wyedytowany przez autora.
2

wysłane przez Pomeranianek 0

DREAMLINER napisał(a):
Z tego co mi wiadomo to te które są wprowadzone do ruchu stacjonują w Gryfinie i stamtąd operują na liniach dowozowych do Zalando

Pewnie po Lewobrzeżu, bo jak wspomniałem wcześniej, na Bukowym widuję tylko autokary na liniach Zalando. Piętrusy jeszcze się tu nie pojawiły.

wysłane przez LagunaGrandtour 105

A czy dowozy pracownicze do Zalando są realizowane tylko ze Szczecina? Nie wydaje mi się.
5

wysłane przez Kanarek 58

Pomeranianek napisał(a):
Swoją drogą to gdzie można spotkać te piętrusy? Na rondzie Reagana i Pszennej widuję ostatnio tylko autokary na liniach Zalando.

Ustaw się o 6 lub 15 pod placówką terenową w Gryfinie to się wszystkiego dowiesz.

Pozdrawiam :-)
1