Forum

Klonowicka rezerwa na linii 70

zdjęcie
Klonowicka rezerwa na linii 70
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez KMSzczecin 10

Wydaje mi się, że taki kadr już tutaj się przewijał. Mało oryginalne.

Nie pytaj mnie o nic, wiem tyle co ty ;)
4

wysłane przez bartez 336

KMSzczecin napisał(a):
Wydaje mi się, że taki kadr już tutaj się przewijał. Mało oryginalne.

Przyganiał kocioł garnkowi...Sam spójrz na swoje dodane zdjęcia i oceń czy kadry są takie oryginalne.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
Post został wyedytowany przez autora.
14

wysłane przez RaPer782

bartez napisał(a):
Przyganiał kocioł garnkowi...Sam spójrz na swoje dodane zdjęcia i oceń czy kadry są takie oryginalne.

Popieram. Chyba nie ma w Szczecinie piękniejszego miejsca niż Wały Chrobrego do zrobienia takich zdjęć.
5

wysłane przez Ronaldinho

KMSzczecin napisał(a):
Wydaje mi się, że taki kadr już tutaj się przewijał. Mało oryginalne.

Widok może i ten sam ale autobus inny i to jest fajne. Zdjęciem udokumentowana rezerwa.
6

wysłane przez RaPer782

Ronaldinho napisał(a):
Widok może i ten sam ale autobus inny i to jest fajne. Zdjęciem udokumentowana rezerwa.

A za kilka ładnych lat "wykopie" się takie zdjęcie z archiwum i będzie zachwalać: "ALE KIEDYŚ BYŁO FAJNIE" czy "KIEDYŚ TO BYŁY CZASY..." . 😁
1

wysłane przez Ronaldinho

RaPer782 napisał(a):
A za kilka ładnych lat "wykopie" się takie zdjęcie z archiwum i będzie zachwalać: "ALE KIEDYŚ BYŁO FAJNIE" czy "KIEDYŚ TO BYŁY CZASY..." . 😁

Nie inaczej Panie kolego, nie ma co się oszukiwać. Czasy fajne, bo różnorodny mamy tabor.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
1

wysłane przez Luke_Police  163

KMSzczecin napisał(a):
Wydaje mi się, że taki kadr już tutaj się przewijał. Mało oryginalne.

To idź w to samo miejsce i sfotografuj tam dowolny autobus ze SPAK, ciekawe jak długo będziesz musiał na niego czekać ;)

Warto docenić, że zdjęcie ciekawostki obsługowej nie zostało zrobione byle gdzie, ale autor przygotował się do niego odpowiednio i wybrał bardzo ładne miejsce. Myślę, że przy zdjęciach dokumentalnych nie powinno się narzekać na powtarzające się miejscówki, zwłaszcza jeśli są to tak reprezentatywne miejsca jak to.

Technik serwisu :)
19