Forum

Najnowsze wówczas wagony w miejscu, które przez 20 lat znacznie zmieniło swój wygląd

zdjęcie
Najnowsze wówczas wagony w miejscu, które przez 20 lat znacznie zmieniło swój wygląd
Jako ciekawostkę napiszę, że to zdjęcie jest do obejrzenia na wystawie którą wykonało STMKM i prezentuje ją na swoim zabytkowym VOLVO.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
4

wysłane przez RaPer782

Gdyby nie to, że budowali wtedy nowy hotel (w tle) pomyślał bym, że to przebudowa ulicy Kołłątaja 😛 Super wręcz i świetnie, że autorzy takich zdjęć "odkopują" Swoje archiwa aby zachwycić oko na Komisie. Brawo, brawo... 👏👏👏
3

wysłane przez kasper1 50

Mam takie pytanie. Czyj był ten Jelcz D120 lub Jelcz T120 widoczny na zdjęciu?

PKS Szczecin - STOP masowych kasacji i kupowania szrotu z BVG Berlina.

wysłane przez Luke_Police  163

kasper1 napisał(a):
Mam takie pytanie. Czyj był ten Jelcz D120 lub Jelcz T120 widoczny na zdjęciu?

Też mnie bardziej zainteresował ten autobus na zdjęciu, niż cała reszta. Mógł być to autobus z PKS Stargard (niektórzy kierowcy tego PKS-u regularnie wjeżdżali/wyjeżdżali z dworca PKS przez Bramę Portową, plac Żołnierza i Trasę Zamkową), PKS Szczecin lub Paan-Bus (jeszcze wtedy takie Jelcze mieli). Zastanawiam się jeszcze nad PKS Kamień Pomorski, bo tam było dużo takich autobusów, ale chyba nie spotkałem nigdy ich kursowego autobusu w okolicach Bramy Portowej.

Technik serwisu :)
1

wysłane przez Ronaldinho

Luke_Police napisał(a):
Też mnie bardziej zainteresował ten autobus na zdjęciu, niż cała reszta. Mógł być to autobus z PKS Stargard (niektórzy kierowcy tego PKS-u regularnie wjeżdżali/wyjeżdżali z dworca PKS przez Bramę Portową, plac Żołnierza i Trasę Zamkową), PKS Szczecin lub Paan-Bus (jeszcze wtedy takie Jelcze mieli). Zastanawiam się jeszcze nad PKS Kamień Pomorski, bo tam było dużo takich autobusów, ale chyba nie spotkałem nigdy ich kursowego autobusu w okolicach Bramy Portowej.

Stargard na pewno nie, nigdy nie bylo w Stargardzie takiego malowania oraz znaczka na boku
Bardziej obstawiam PKS Kamień Pomorski.
2

wysłane przez Michal 2

Luke_Police napisał(a):
Też mnie bardziej zainteresował ten autobus na zdjęciu, niż cała reszta. Mógł być to autobus z PKS Stargard (niektórzy kierowcy tego PKS-u regularnie wjeżdżali/wyjeżdżali z dworca PKS przez Bramę Portową, plac Żołnierza i Trasę Zamkową), PKS Szczecin lub Paan-Bus (jeszcze wtedy takie Jelcze mieli). Zastanawiam się jeszcze nad PKS Kamień Pomorski, bo tam było dużo takich autobusów, ale chyba nie spotkałem nigdy ich kursowego autobusu w okolicach Bramy Portowej.

Ma żółty znak na lewej burcie, więc na bank jakiś PKS, a że w tamtych czasach było ich jeszcze dużo, to może być wszystko :)

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...

wysłane przez Luke_Police  163

Michal napisał(a):
Ma żółty znak na lewej burcie, więc na bank jakiś PKS, a że w tamtych czasach było ich jeszcze dużo, to może być wszystko :)

Oprócz PKS-ów, które już wymieniono wyżej, sporo Jelczy było też w PKS Wałcz. Trochę było też w PKS Szczecinek.

Technik serwisu :)