Forum

Niecodzienny widok na Gumieńcach

zdjęcie
Niecodzienny widok na Gumieńcach
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez RaPer782

Po zamknięciu al. Powstańców Wlkp. Może i będzie to codzienny widok 😉 Bo na dobrą sprawę gdzie w tym czasie mogła by kursować linia 11? 🤔 Ktoś, coś jakieś pomysły?

wysłane przez Ronaldinho

RaPer782 napisał(a):
Po zamknięciu al. Powstańców Wlkp. Może i będzie to codzienny widok 😉 Bo na dobrą sprawę gdzie w tym czasie mogła by kursować linia 11? 🤔 Ktoś, coś jakieś pomysły?

A może po zrobieniu Placu rodła i Placu żołnierza,na Turkusową.

wysłane przez bartez 336

Ronaldinho napisał(a):
A może po zrobieniu Placu rodła i Placu żołnierza,na Turkusową.

Na Gdańskiej częstotliwość jest raczej wystarczająca.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
1

wysłane przez fan004 86

bartez napisał(a):
Na Gdańskiej częstotliwość jest raczej wystarczająca.

Czy ja wiem? Gdyby przywrócić 7 do normalnej częstotliwości, 11 mogłaby zastąpić częściowo "dwójkę" na trasie do centrum. Obecnie w drodze z Prawobrzeża na Plac Rodła albo stoi się w korku w autobusie, albo przesiada na Wyszyńskiego/Bramie Portowej, więc 11 mogła by poprawić sprawę.

Jeśli to nie przejdzie, to pewnie zostanie skierowana na Potulicką lub jak przez ostatnie kilka dni na Gumieńce.

#TramwajemPoŚwiecie
2
fan004 napisał(a):
Czy ja wiem? Gdyby przywrócić 7 do normalnej częstotliwości, 11 mogłaby zastąpić częściowo "dwójkę" na trasie do centrum. Obecnie w drodze z Prawobrzeża na Plac Rodła albo stoi się w korku w autobusie, albo przesiada na Wyszyńskiego/Bramie Portowej, więc 11 mogła by poprawić sprawę.

Jeśli to nie przejdzie, to pewnie zostanie skierowana na Potulicką lub jak przez ostatnie kilka dni na Gumieńce.

Pomysł fajny, ale do zrealizowania, gdy roboty na Pomorzanach będą skupione od strony Powstańców Wielkopolskich lub na samej pętli, a nie podczas prac tylko na Kolumba. Jakoś wątpię, aby na samym początku prac jednocześnie odcinali dojazd na Pomorzany z obydwóch stron.
2
fan004 napisał(a):
Jeśli to nie przejdzie, to pewnie zostanie skierowana na Potulicką lub jak przez ostatnie kilka dni na Gumieńce.

Lub zawieszona. Po zakończeniu "torowej rewolucji" będzie możliwość skierowania 12 do Ludowej.

wysłane przez fan004 86

stochu napisał(a):
Lub zawieszona. Po zakończeniu "torowej rewolucji" będzie możliwość skierowania 12 do Ludowej.

Skąd 12 miała by tych ludzi na Ludową wozić? Pomorzany rozkopią zanim "torowa rewolucja" się zakończy, a jeszcze w międzyczasie czeka nas zamknięcie Wyzwolenia od Pl. Rodła do Ronda Giedroycia.

#TramwajemPoŚwiecie
2
fan004 napisał(a):
Skąd 12 miała by tych ludzi na Ludową wozić? Pomorzany rozkopią zanim "torowa rewolucja" się zakończy, a jeszcze w międzyczasie czeka nas zamknięcie Wyzwolenia od Pl. Rodła do Ronda Giedroycia.

12 pełniła by rolę dowozówki z Niebuszewa i Ludowej do zatramwaju na Pomorzany. Ewentualnie można wydłużyć 5 do Ludowej, a 12 dać do Gałczyńskiego. Na obecne braki motorniczych jak znalazł.
Ronaldinho napisał(a):
A może po zrobieniu Placu rodła i Placu żołnierza,na Turkusową.

Ja bym do Basenu zrobił.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
1