Forum

Przegubowo na 529

zdjęcie
Przegubowo na 529
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez wojtazz 42

Frekwa tak wzrosła :D ? Kiedyś H6 starczało!

wysłane przez Michal105N

wojtazz napisał(a):
Frekwa tak wzrosła :D ? Kiedyś H6 starczało!

Dyspozytora poniosło :D
Post został wyedytowany przez autora.
3

wysłane przez MlodyS53 78

Michal105N napisał(a):
Dyspozytora poniosło :D

Oj tam, oj tam. Czepianie się.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
2

wysłane przez maciekos95 3

Michal105N napisał(a):
Dyspozytora poniosło :D

Można się śmiać, ale w takim Krakowie większość nocek jest obsługiwana przegubami. I w weekend często bywają napakowane prawie jak w godzinach szczytu. U nas oczywiście takich potrzeb nie ma, ale tam to całkowita normalność.

wysłane przez MlodyS53 78

maciekos95 napisał(a):
Można się śmiać, ale w takim Krakowie większość nocek jest obsługiwana przegubami. I w weekend często bywają napakowane prawie jak w godzinach szczytu. U nas oczywiście takich potrzeb nie ma, ale tam to całkowita normalność.

Uwierz mi, że w weekendy są linie gdzie przeguby mogłyby być standardem.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
1

wysłane przez Michal 2

maciekos95 napisał(a):
Można się śmiać, ale w takim Krakowie większość nocek jest obsługiwana przegubami. I w weekend często bywają napakowane prawie jak w godzinach szczytu. U nas oczywiście takich potrzeb nie ma, ale tam to całkowita normalność.

Nie wiem czy jest tak dalej, ale na nockach PKS-owych bardzo często spotykałem przeguby.

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...

wysłane przez Waszka 80

Michal napisał(a):
Nie wiem czy jest tak dalej, ale na nockach PKS-owych bardzo często spotykałem przeguby.

Jest tak dalej, a to dlatego że są one łączone z porannymi szczytówkami (81, 105, 108) lub liniami pracowniczymi.

@opowiesciwobiektywie
1