Forum

Jedyny SU12, który nie jeździ pod banderą ZDiTM-u

zdjęcie
Jedyny SU12, który nie jeździ pod banderą ZDiTM-u
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Co do tytułu, to myślę, że gdyby dobrze poszukać, to znalazłyby się pojedyncze okazy tego modelu z PKS-u, które jeżdżą na stałe jakieś przewozy pracownicze, szkolne lub komunikację gminną w Gryfinie. Jakoś w lutym zeszłego roku jeden Solaris Urbino 12 przez jakiś czas na stałe kursował w Policach wożąc do Portu pracowników "Polimerów".

Technik serwisu :)
2
Luke_Police napisał(a):
Co do tytułu, to myślę, że gdyby dobrze poszukać, to znalazłyby się pojedyncze okazy tego modelu z PKS-u, które jeżdżą na stałe jakieś przewozy pracownicze, szkolne lub komunikację gminną w Gryfinie. Jakoś w lutym zeszłego roku jeden Solaris Urbino 12 przez jakiś czas na stałe kursował w Policach wożąc do Portu pracowników "Polimerów".

Zgadza się, choć autorowi zapewne chodziło, że autobus spoza 4 przewoźników autobusowych działających pod banderą Zditm i zapewne o to, że nawet, jak teraz coś nie jeździ to potencjalnie kiedyś przecież może ;)

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...
1
Michal napisał(a):
Zgadza się, choć autorowi zapewne chodziło, że autobus spoza 4 przewoźników autobusowych działających pod banderą Zditm i zapewne o to, że nawet, jak teraz coś nie jeździ to potencjalnie kiedyś przecież może ;)

Tak chodziło o to że ten Solaris nie jest własnością SPAKu ani SPADu ani SPPK ani PKSu, czyli nie można go spotkać na liniach ZDiTM-u. Ciekawostką jest to że to 14-letni autobus jeżdżący na tym zadaniu już 7 lat, wcześniej jeździł po hamburskim lotnisku. Warto wspomnieć również że tak jak typowy Solaris czasami potrafi się zepsuć. Ten Autobus jest serwisowany na terenie SPAKu.
Post został wyedytowany przez autora.
Jeśli tyle o nim wiesz, to szkoda, że nie pomyślałeś, choćby, o lepszym kadrze.
10
LagunaGrandtour napisał(a):
Jeśli tyle o nim wiesz, to szkoda, że nie pomyślałeś, choćby, o lepszym kadrze.

A co ma piernik do wiatraka?
A to ma, że jeśli wiesz gdzie jeździ, gdzie się pojawia to chyba można było zrobić zdjęcie gdzie indziej? W ładniejszym kadrze? Ale lepiej trzaskać knota za knotem.
20
LagunaGrandtour napisał(a):
Ale lepiej trzaskać knota za knotem.

Zastanawiam się dlaczego znowu takie knoty przechodzą przez sandboxa.
18
lukaszenko napisał(a):
Zastanawiam się dlaczego znowu takie knoty przechodzą przez sandboxa.

Bo jakby nie weszło to zaraz by było, że administracja "dyskryminuje" niektórych użytkowników. Wrzuciłem jako ciekawostka. Pod względem jakościowym też jest ok. A że oklepana pętla, nudny kadr i szeroki kąt - bywa. I tak większość od tego Pana nie wchodzi do galerii.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
2
Mareczek napisał(a):
Pod względem jakościowym też jest ok.

Zacny żart milordzie. Krzywe, balans bieli leży, kadr ciasny, tramwaj ucięty...
12
lukaszenko napisał(a):
Krzywe

Szeroki obiektyw (w telefonie) więc i takie wrażenie. Fakt, można by było to wyeliminować obróbką.

lukaszenko napisał(a):
balans bieli leży

Rozumiem że stałeś obok i wiesz jakie tam były warunki oświetleniowe...

lukaszenko napisał(a):
kadr ciasny

Akceptowalny.

lukaszenko napisał(a):
tramwaj ucięty...

Główny obiektem jest autobus a nie panorama Głębokiego.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Post został wyedytowany przez autora.
3
lukaszenko napisał(a):
Zacny żart milordzie. Krzywe, balans bieli leży, kadr ciasny, tramwaj ucięty...

Ja bym jeszcze dodał, że sam autobus jest nieostry. Przynajmniej w moim odczuciu.
lukaszenko napisał(a):
Zacny żart milordzie. Krzywe, balans bieli leży, kadr ciasny, tramwaj ucięty...

Kolejny już raz kiedy tu na forum temat schodzi na ocenianie innych,a nie komunikacji.Szkoda ze ludzie czekają tu aby innych ocenić.Pewnie mój post zostanie odrzucony,ale taka jest smutna prawda.
1
Co? Galeria, jak sama mówi, służy do wrzucania zdjęć, a nie byle czego jak leci. Nawet sobie nie wyobrażasz jaki byłby tutaj śmietnik, gdyby na stronie pojawiało się każde zdjęcie. Ocenia się zdjęcia, nie ludzi. Choć autor sam sobie wystawia ocenę, po swoim zachowaniu i postępowaniu.
Post został wyedytowany przez autora.
22
Ronaldinho napisał(a):
Kolejny już raz kiedy tu na forum temat schodzi na ocenianie innych,a nie komunikacji.Szkoda ze ludzie czekają tu aby innych ocenić.Pewnie mój post zostanie odrzucony,ale taka jest smutna prawda.

Po prostu wielu ludzi odwiedzających ten serwis chciałoby mieć pewność, że jak wejdą do galerii, to będą oglądali przyzwoitej jakości zdjęcia. Tylko tyle i aż tyle. Jak ktoś nie umie takich zdjęć robić, to nikt mu nie każe czegokolwiek wrzucać.

Ja np. nie interesuję się fotografią i kompletnie się na niej nie znam, więc nawet nie próbuję żadnych swoich zdjęć tu wrzucać. Jak już coś robię, to tylko na własny użytek. A wchodząc tutaj chciałbym cieszyć się oglądaniem przyzwoitych zdjęć ludzi, którzy się po prostu na tym znają. I zresztą w zdecydowanej większości przypadków tak jest.
18
Mareczek napisał(a):
Bo jakby nie weszło to zaraz by było, że administracja "dyskryminuje" niektórych użytkowników.

Jako zwykły użytkownik, któremu też zdjęcia z sandboxa były odrzucane, nie uważam, że jestem dyskryminowany z tego powodu. Każde zdjęcie, które tu wrzuciłem, zostało obiektywnie ocenione, jeśli któreś wpisało się w standardy - wleciało tutaj, a jeśli któreś nie - było odrzucane. Nie mam z tym problemu. Jeśli są jakieś zasady i standardy, a ktoś nie umie się do nich dostosować, to cóż, po prostu niech poszuka innego kącika, gdzie może mu się udać działać bez kontrowersji i obniżania poziomu danego działu. Trzeba rozróżnić "dyskryminację" od obiektywnych ocen, aby nie przepychać knotów "żeby coś tam jego wrzucić". Post na temat jakości zdjęć wrzucanych na KOMIS pojawił się około rok temu, ostatecznie temat spełzł na niczym, patrząc po podejściu niektórych osób mimo chęci udzielenia im pomocy. KOMIS jest serwisem dla wszystkich, co jest wielokrotnie tutaj zaznaczane, tak więc dbajmy o ten ogół, a nie tylko o pojedyncze jednostki, które mają tutaj wyjątkowe traktowanie.

Warto byłoby też nie wypominać użytkownikom i nie blokować im oceniania, jak mając do tego prawo wstawiają ocenę 1 pod zdjęciem, a następnego dnia budzą się z blokadą. Sam tej oceny nie używam, bo raz już oberwałem za wstawianie dwóch jedynek przy ocenianiu 15 zdjęć, a miło by było, gdyby była możliwość oceny według własnego uznania niezależnie od jej wartości (no chyba, że widać, jak użytkownik rzuca jedynkami jak śnieżkami w zimę, to wtedy taka blokada ma sens).

Nie pytaj mnie o nic, wiem tyle co ty ;)
Post został wyedytowany przez autora.
15