Forum

1700 rozpoczyna kolejny kurs na linii 69

zdjęcie
1700 rozpoczyna kolejny kurs na linii 69
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Bebe Tosiek

Radzę nie fotografować kobiety prowadzącej autobus na tym zdjęciu.
Ona potrafi wpadać w szał i atakować nawet jeżeli zdjęcia się jeszcze nie zrobiło.
Wśród MKMów ma przezwisko „Kaczka”.
Bebe Tosiek napisał(a):
Radzę nie fotografować kobiety prowadzącej autobus na tym zdjęciu.
Ona potrafi wpadać w szał i atakować nawet jeżeli zdjęcia się jeszcze nie zrobiło.
Wśród MKMów ma przezwisko „Kaczka”.

Naprawdę ten komentarz był warty odkopania zdjęcia sprzed roku? Poza tym ona wcale nie jest taka zła, wystarczy z nią normalnie porozmawiać (i jej nie prowokować).
Post został wyedytowany przez autora.
14
Bebe Tosiek napisał(a):

Wśród MKMów ma przezwisko „Kaczka”.

Fakt, miałem nieprzyjemność "rozmowy" z tą Panią. Ale czy było to potrzebne? Potem dziwicie się, jak reagują na nas, mkm-ów, kierujący...
17
Bebe Tosiek napisał(a):
Radzę nie fotografować kobiety prowadzącej autobus na tym zdjęciu.
Ona potrafi wpadać w szał i atakować nawet jeżeli zdjęcia się jeszcze nie zrobiło.
Wśród MKMów ma przezwisko „Kaczka”.

Czy było to potrzebne? Wystarczy taką informację zostawić dla siebie. Naprawdę, nie widzę sensu odkopywania zdjęcia tego wozu tylko dlatego żeby się z nami podzielić tą informacją. Myślę, że to jest zaśmiecanie forum, gdzie powinno się rozmawiać o rzeczach związanych z komunikacją miejską, a nie obgadywać kierowców. Więc pomyśl zanim coś napiszesz na forum.
12
Bebe Tosiek napisał(a):
Radzę nie fotografować kobiety prowadzącej autobus na tym zdjęciu.
Ona potrafi wpadać w szał i atakować nawet jeżeli zdjęcia się jeszcze nie zrobiło.
Wśród MKMów ma przezwisko „Kaczka”.

Dobrze, że Ty nie wiesz jakie masz przezwisko wśród kierowców :)
I potem się dziw, że kierowcy nie lubią mkmów. Przez takich ludzi jak Ty. Przejdź przez cały autobus, żeby mi powiedzieć że mam włączone oświetlenie na wozie, a "przecież Panie kierowco jest jeszcze jasno" a później wrzuć żale na grupe na fb, że kierowca smiał włączyć oświetlenie. To ja prowadzę i bedę włączał swiatło wtedy kiedy uznam za stosowne. Pozatym Antek, jako mkm powinieneś wiedzieć, że rozmowa z kierowcą w czasie jazdy jest zabroniona. Albo łaź po Kołłataja z telefonem i rób bezczelnie foty z bliska jak mamy przerwę i gadamy. Albo wejdź na Nehringa (59) nie wiadomo po co, przejdź przez cały autobus i miej żale zamknąłem drzwi i musiałeś się przejechać na Pokoju bo nie zdążyłeś wysiaść. Albo jak wychodzisz ze szkoły i sępisz na jakiś "dobry" kadr pod klonowica. Nie chce mi się dalej pisać. Ale robisz strasznie złą robotę dla mkmów,

Do redakcji, możecie opublikować, albo nie, zmoderować, zedytować, ale sorry uniosłem sie juz bo jak widze tego dzieciaka to wiem, że coś odwali
22
kwgpp napisał(a):

bo jak widze tego dzieciaka to wiem, że coś odwali

Ostatnio sam padłem jego ofiarą jak stałem sobie na Karola Miarki. Miałem jakieś 3 minuty do odjazdu, a ten stanął mi blisko przed autobusem i zrobił zdjęcie jak sobie odpoczywałem przed kolejnym kursem. No sorry, rozumiem robić zdjęcia w czasie jazdy, na pętlach jak kierowca ciebie zauważy, ale nie pojawiać się znikąd z telefonem w ręku. Wypadałoby uszanować czas odpoczynku, a nie bezczelnie wchodzić przed autobus i robić zdjęcie uśmiechając się od ucha do ucha... Jak chciałbym sobie podczas przerwy podłubać w nosie, to bez presji, że ktoś zaraz mi wyskoczy zza autobusu/budynku/samochodu z telefonem bądź aparatem.
18
kwgpp napisał(a):
Przejdź przez cały autobus, żeby mi powiedzieć że mam włączone oświetlenie na wozie, a "przecież Panie kierowco jest jeszcze jasno" a później wrzuć żale na grupe na fb, że kierowca smiał włączyć oświetlenie. To ja prowadzę i bedę włączał swiatło wtedy kiedy uznam za stosowne.

Czasami w ciągu dnia mieć lepiej włączone oświetlenie, bo wtedy dobrze widać w lusterku co się dzieje przy ostatnich drzwiach. To prowadzący o tym decyduje.
2
Czy na forum jest zaimplementowana funkcja moderacji postów wybranych użytkowników przez moderację? Patrząc na niektóre posty co niektórych (w kontekście przekazywanej w nich treści) dobrze by było zadbać o porządek na forum.

Nie pytaj mnie o nic, wiem tyle co ty ;)
2
KMSzczecin napisał(a):
Czy na forum jest zaimplementowana funkcja moderacji postów wybranych użytkowników przez moderację?

Z tego co wiem, dopóki administracja nie zdejmie ograniczenia z danego użytkownika, ten ma moderację postów przed ostateczną publikacją.
1
KMSzczecin napisał(a):
Czy na forum jest zaimplementowana funkcja moderacji postów wybranych użytkowników przez moderację? Patrząc na niektóre posty co niektórych (w kontekście przekazywanej w nich treści) dobrze by było zadbać o porządek na forum.

Jak próbowałem zaprowadzić trochę porządku dotyczącego stylistyki kilka miesięcy temu (wiosną?), to było huzia na Józia - "jak to tak, wolność słowa, ograniczanie, każdy się może pomylić" i to właśnie Ty w tym brylowałeś Krystian. Od tego momentu akceptuje wszystkie posty, jakie by nie były (chyba że są dublowane albo wyjątkowo nie na temat). A obecnie wiatr inaczej zawiał widzę, standardowo, nie dogodzisz. Najlepiej nie pamiętać swoich grzeszków.
Post został wyedytowany przez autora.
1
Pepe napisał(a):
ciach!

Trzeba rozróżnić posty neutralne, a posty ofensywne/niestosowne. Miałem głównie ma myśli takie wpisy jak ten główny, gdzie oprócz odkopu jest również wytykaniem kierowców. Pamiętajmy, że nie tylko miłośnicy tutaj są, czytają i się udzielają, a później mamy zgrzyt, że mkm to taki i owaki.

Nie pytaj mnie o nic, wiem tyle co ty ;)
Post został wyedytowany przez autora.
9