Forum

W trakcie budowy ronda Giedroycia tramwaje linii 2 przez krótki czas kończyły trasę w zajezdni Niemierzyn

zdjęcie
W trakcie budowy ronda Giedroycia tramwaje linii 2 przez krótki czas kończyły trasę w zajezdni Niemierzyn
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Wow, skąd wy macie w schowku takie klasyki :D Jeszcze info o Niemierzynie kompletnie nie pamiętałem. Jak dla mnie zasłużone 5 za całokształt.
pawelp19 napisał(a):
Wow, skąd wy macie w schowku takie klasyki :D Jeszcze info o Niemierzynie kompletnie nie pamiętałem. Jak dla mnie zasłużone 5 za całokształt.

Tym bardziej gratuluję Maćkowi, bo Ty 5 bardzo rzadko stawiasz. :P
pawelp19 napisał(a):
Wow, skąd wy macie w schowku takie klasyki :D Jeszcze info o Niemierzynie kompletnie nie pamiętałem. Jak dla mnie zasłużone 5 za całokształt.

Jak chodziłem do gimnazjum często siedziałem na przystanku obok zajezdni i patrzyłem jak tramwaje wyjeżdżają z zajezdni. I czasem zamiast chodzić do szkoły, kilka godzin tam siedziałem.
1
RadzioNBSZ napisał(a):
Jak chodziłem do gimnazjum często siedziałem na przystanku obok zajezdni i patrzyłem jak tramwaje wyjeżdżają z zajezdni. I czasem zamiast chodzić do szkoły, kilka godzin tam siedziałem.

To w 2004 roku Ty byłeś w wieku szkolnym? Szczerze, jestem w szoku. Po poziomie postów byłem przekonany, że obecnie jesteś w połowie podstawówki.
2

wysłane przez RadzioNBSZ

Pepe napisał(a):
To w 2004 roku Ty byłeś w wieku szkolnym? Szczerze, jestem w szoku. Po poziomie postów byłem przekonany, że obecnie jesteś w połowie podstawówki.

Boże, jakim ty musisz być nieszczęśliwym człowiekiem. Ja Ciebie nie obrażam i nie życzę sobie wrednych komentarzy pod moim adresem. Teraz właśnie to ty udowadniasz ze się zatrzymałeś w rozwoju na poziomie podstawowki. Może czas najwyższy ukończyć te szkole. Skoro są uniwersytety 3 wieku to myślę ze i podstawówka dla ciebie się znajdzie.
3

wysłane przez RadzioNBSZ

Pepe napisał(a):
To w 2004 roku Ty byłeś w wieku szkolnym? Szczerze, jestem w szoku. Po poziomie postów byłem przekonany, że obecnie jesteś w połowie podstawówki.

Jeszcze jedno. Nie muszę ci się tłumaczyć jak wyglądało moje życie. Ciężko jest dla mnie na nowo uczyć się języka polskiego. Nie życzę nikomu z twojej rodziny takiego nieszczęścia. Ale tobie przydałaby się lekcja życia.
pawelp19 napisał(a):
Wow, skąd wy macie w schowku takie klasyki :D Jeszcze info o Niemierzynie kompletnie nie pamiętałem. Jak dla mnie zasłużone 5 za całokształt.

Zgadzam się z tą 5. Czas leci nieubłaganie ale takie zdjęcia właśnie powodują fajne retro wspomnienia. Dzięki za nutkę nostalgii.
1

wysłane przez Michal 2

Kończyły w zajezdni Niemierzyn i jeśli dobrze pamiętam startowały wtedy z Dworcowej, nie z Basenu.

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...
1

wysłane przez stochu 2

Michal napisał(a):
Kończyły w zajezdni Niemierzyn i jeśli dobrze pamiętam startowały wtedy z Dworcowej, nie z Basenu.

Zanim trafiły na Dworcową, kursowały przez kilka dni do Potulickiej.

wysłane przez MQ ?

stochu napisał(a):
Zanim trafiły na Dworcową, kursowały przez kilka dni do Potulickiej.

Zdjęcie pochodzi właśnie z tego okresu. Dworcowa była wówczas zajęta przez linie 7 i 8.
1