Forum

Po raz pierwszy SPPK testuje autobus elektryczny

zdjęcie
Po raz pierwszy SPPK testuje autobus elektryczny
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Skąd jest ten pojazd?
Jest wypożyczony z innego miasta czy "dostaliśmy" go do testów od firmy?
matiaseek napisał(a):
Skąd jest ten pojazd?
Jest wypożyczony z innego miasta czy "dostaliśmy" go do testów od firmy?

Wystarczy minuta czasu i wyszukiwarka Google aby sprawdzić że pojazd jest własnością firmy MAN.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
4
MlodyS53 napisał(a):
Wystarczy minuta czasu i wyszukiwarka Google aby sprawdzić że pojazd jest własnością firmy MAN.

Widzę, że man.
Chodzilo mi bardziej skąd i dlaczego jest w Szczecinie.
matiaseek napisał(a):
Skąd jest ten pojazd?
Jest wypożyczony z innego miasta czy "dostaliśmy" go do testów od firmy?

Najzwyklejsza w świecie testówka od firmy MAN.
1
matiaseek napisał(a):
Skąd jest ten pojazd?
Jest wypożyczony z innego miasta czy "dostaliśmy" go do testów od firmy?

Taki gratis na święta aby ludzie zamiast co roku oglądać "Kevin-a" w telewizji mogli w końcu w Boże Narodzenie przejechać się elektrykiem.
Post został wyedytowany przez autora.
matiaseek napisał(a):
Skąd jest ten pojazd?
Jest wypożyczony z innego miasta czy "dostaliśmy" go do testów od firmy?

Do Polic przyjechał z Kalisza, gdzie był testowany. Ja osobiście jeździłem nim u siebie w Białymstoku i powiem, że to zacny wóz. Bardzo dobrze się nim jeździło.
Piotr_B1 napisał(a):
Do Polic przyjechał z Kalisza, gdzie był testowany. Ja osobiście jeździłem nim u siebie w Białymstoku i powiem, że to zacny wóz. Bardzo dobrze się nim jeździło.

Ja słyszałem, że do Polic jechał z Warszawy, a po drodze w Poznaniu zaliczył ładowanie.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):
Ja słyszałem, że do Polic jechał z Warszawy, a po drodze w Poznaniu zaliczył ładowanie.

Troszkę ironicznie ale równie dobrze mógłby jechać za nim TIR z naczepą a na niej piec na wungel, turbina i prądnica...
Elektryczny jest ale dalej zasilany prądem z czarnego węgla... Takie to quasi eko po polsku.
1
Czarny87 napisał(a):
Troszkę ironicznie ale równie dobrze mógłby jechać za nim TIR z naczepą a na niej piec na wungel, turbina i prądnica...
Elektryczny jest ale dalej zasilany prądem z czarnego węgla... Takie to quasi eko po polsku.

Inna sprawa, że ceny energii elektrycznej są obecnie bardziej nieprzewidywalne niż ceny standardowych paliw.

Technik serwisu :)
2

wysłane przez Luke_Police  163

Jakby ktoś chciał zrobić zdjęcie lub się przejechać, to dzisiaj elektryk kursuje na 103/1.

Technik serwisu :)