Forum

63 będzie obsługiwane przez PKS

wysłane przez kwgpp 1

Na stronie um jest projekt zmian budżetu który będzie głosowany na najbliższej sesji

http://bip.um.szczecin.pl/files/F1C08A0E81964CBB944ACDD2A98CB6B0/projekt_135.pdf

na stronie 37 (5) jest taka pozycja: "Zwiększenie wynikające ze wzrostu ceny paliwa oraz przekazania obsługi linii autobusowej Nr 63 do Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Sp. z o.o."
:)

wysłane przez zwcz 0

Z rozkładu ZDiTM wynika, że od 1.08 brygady sobotnie i niedzielno-świąteczne należące do SPPK zostaną oddane PKS.

wysłane przez RaPer782_2 0

zwcz napisał(a):
Z rozkładu ZDiTM wynika, że od 1.08 brygady sobotnie i niedzielno-świąteczne należące do SPPK zostaną oddane PKS.

Mowa też była coś o pojazdach ze SPAK (w dni powszednie), ale nie jestem w 100% pewny.
RaPer782_2 napisał(a):
Mowa też była coś o pojazdach ze SPAK (w dni powszednie), ale nie jestem w 100% pewny.

Jak na razie nie wiemy co będzie. Chociaż można podejrzewać że PKS weźmie tylko brygady polickie, bo brygada SPAKu w weekendy od 1.08 dalej jest w w obsłudze SPAK wg strony zditmu.
1

wysłane przez maciekos95 3

Alex Simulations napisał(a):
Jak na razie nie wiemy co będzie. Chociaż można podejrzewać że PKS weźmie tylko brygady polickie, bo brygada SPAKu w weekendy od 1.08 dalej jest w w obsłudze SPAK wg strony zditmu.

Ciekawi mnie czemu PKS przejmuje tylko weekendowe brygady od SPPK? Tak na logikę to raczej w tygodniu są zwykle większe problemy z brakami kadrowymi, bo więcej brygad jest potrzebnych na mieście.

wysłane przez lukaszenko 16

maciekos95 napisał(a):
Ciekawi mnie czemu PKS przejmuje tylko weekendowe brygady od SPPK? Tak na logikę to raczej w tygodniu są zwykle większe problemy z brakami kadrowymi, bo więcej brygad jest potrzebnych na mieście.

Kierowcy którzy powinni pracować w weekend zostaną przerzuceni na dzień roboczy.
3
maciekos95 napisał(a):
Ciekawi mnie czemu PKS przejmuje tylko weekendowe brygady od SPPK? Tak na logikę to raczej w tygodniu są zwykle większe problemy z brakami kadrowymi, bo więcej brygad jest potrzebnych na mieście.

Przejmuje również dwie brygady w tygodniu.
2

wysłane przez Pepe 235

Alex Simulations napisał(a):
Jak na razie nie wiemy co będzie. Chociaż można podejrzewać że PKS weźmie tylko brygady polickie

I to tylko niektóre.
1

wysłane przez maciekos95 3

Pepe napisał(a):
I to tylko niektóre.

Czyli będziemy mieli trzech przewoźników na jednej linii? Tego chyba jeszcze nie było.

wysłane przez Vlogus123 8

maciekos95 napisał(a):
Czyli będziemy mieli trzech przewoźników na jednej linii? Tego chyba jeszcze nie było.

Było jak 807 jeździło na trasie Most Cłowy - Brama Portowa
2

wysłane przez lhb178 19

Vlogus123 napisał(a):
Było jak 807 jeździło na trasie Most Cłowy - Brama Portowa

808 około 2008 roku było obsługiwane przez 4 przewoźników.
6

wysłane przez bartez 336

maciekos95 napisał(a):
Czyli będziemy mieli trzech przewoźników na jednej linii? Tego chyba jeszcze nie było.

Zwykły pasażer i tak tego nie zauważy.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
5

wysłane przez maciekos95 3

Dziś widziałem autobusy PKS-u na 63 kursujące z wyłączonymi wyświetlaczami, jedynie z "dyktą" za przednią szybą. A przecież ta zmiana była planowana już od dość dawna, więc mieli czas, żeby się przygotować i zaprogramować wyświetlacze.

Przy okazji, czy ktoś się orientuje, które brygady zostały ostatecznie przejęte przez PKS?

wysłane przez Waszka 80

maciekos95 napisał(a):
Przy okazji, czy ktoś się orientuje, które brygady zostały ostatecznie przejęte przez PKS?

W tygodniu: /1 i /6,
W weekendy: /1 i /3.

@opowiesciwobiektywie
1