Forum

Solaris Urbino 18 #10467 miesiąc po wycofaniu z eksploatacji

zdjęcie
Solaris Urbino 18 #10467 miesiąc po wycofaniu z eksploatacji
Przecież zdjęcia z Targowej są takie nudne, prawda? Czy to zdjęcie jest jakimś wyjątkiem?

Normalny MKM, Knociarz I lubi Szczecin

IG: @Prawilny_Autobusiarz
11
Prawilny_Autobusiarz napisał(a):
Przecież zdjęcia z Targowej są takie nudne, prawda? Czy to zdjęcie jest jakimś wyjątkiem?

Jeszcze jakby to zdjęcie trzymało jakikolwiek poziom to bym nawet nie narzekał, ale to zdjęcie jedyne czego się trzyma to dna. Tyle było dyskusji o przepuszczaniu zdjęć tego typu i wszystko jak widać na marne.

Pozdrawiam :-)
9
Prawilny_Autobusiarz napisał(a):
Przecież zdjęcia z Targowej są takie nudne, prawda? Czy to zdjęcie jest jakimś wyjątkiem?

To już nie chodzi o samo zdjęcie, tu chodzi o fakt dlaczego to zdjęcie zostało przyjęte, a innym zostały odrzucone z powodu: "nudne" "zdjęcia z targowej są nudne, za dużo tego jest"

Normalny MKM, Knociarz I lubi Szczecin

IG: @Prawilny_Autobusiarz
1

wysłane przez MikoSPAD 7

Jeśli chodzi o wstawienie tego zdjęcia miałem intencję tylko ukazania jak wyglądał pojazd po wykreśleniu ze stanu zajezdni a że stał dokładnie w tym miejscu nie mogłem go przestawić na inną ulicę aby nie było wytykania palcem że są to rejony ul. Składowej i Targowej.
2
Prawilny_Autobusiarz napisał(a):
Przecież zdjęcia z Targowej są takie nudne, prawda? Czy to zdjęcie jest jakimś wyjątkiem?

Fakt, jedynym wyjątkiem jest już to, że wóz nie istnieje i ukazuje wygląd pojazdu po wycofaniu. Natomiast czy zdjęcia z zajezdni powinny się pojawiać? Ja patrzę na to krzywo i nieprzychylnie, za dużo już tego było. Szczególnie ciekawa jest walka o zielone kartki zdjęciem z placu PKS lub okolicznych ulic, gdzie wozy są parkowane.
8