Forum

Pracowita niedziela rezerw

Kolejny dzień dały się we znaki problemy techniczne pojazdów i problemy kadrowe spółek. Zanotowano następujące odstępstwa.

wysłane przez Pepe 234

Do autora zgłoszonej informacji - blamaż. Takiego bełkotu jak napisałeś, dawno nie widzieliśmy. Naprawdę trzeba dużej cierpliwości, by to ogarnąć. I jeszcze potrafisz napisać, że wszystko widziałeś na własne oczy, a w informacji podać dokładną godzinę logowania do GMV. Chłopie...
14

wysłane przez Mati1234 −1

Pepe napisał(a):
Do autora zgłoszonej informacji - blamaż. Takiego bełkotu jak napisałeś, dawno nie widzieliśmy. Naprawdę trzeba dużej cierpliwości, by to ogarnąć. I jeszcze potrafisz napisać, że wszystko widziałeś na własne oczy, a w informacji podać dokładną godzinę logowania do GMV. Chłopie...

Ale czemu piszesz to publicznie. Staram się jak mogę w tworzeniu komisu. Nie rozumiem twojego oburzenia.
Napisałem tak jak potrafiłem. Przepraszam jeśli nie trafiłem w twoje wymagania.
Post został wyedytowany przez autora.
1
Mati1234 napisał(a):
Ale czemu piszesz to publicznie.

Bo kanałami "prywatnymi" nie dociera...

Mati1234 napisał(a):
Staram się jak mogę w tworzeniu komisu. Nie rozumiem twojego oburzenia.
Napisałem tak jak potrafiłem.

Nikt Ci nie umniejsza wkładu w portal, ale niejednokrotnie wprowadziłeś nas w błąd swoimi zgłoszeniami. Również celowo.
18

wysłane przez Mati1234 −1

LagunaGrandtour napisał(a):
Bo kanałami "prywatnymi" nie dociera...

Nikt Ci nie umniejsza wkładu w portal, ale niejednokrotnie wprowadziłeś nas w błąd swoimi zgłoszeniami. Również celowo.

Od dawna się to nie zdarza. Nie zauważyłeś?

wysłane przez Kostek 2

Mati1234 napisał(a):
Od dawna się to nie zdarza. Nie zauważyłeś?

Życie tak nie działa, ludzie nie zapominają. Zrobiłeś coś w przeszłości, to każdy będzie patrzył na Ciebie dość uważnie i nie będzie dawał Ci w pełni zaufania. Będziesz sprawdzany i musisz się przyzwyczaić, tzw. błędy przeszłości.
5

wysłane przez Pepe 234

Mati1234 napisał(a):
Nie rozumiem twojego oburzenia.
Napisałem tak jak potrafiłem. Przepraszam jeśli nie trafiłem w twoje wymagania.

Nigdy nie rozumiałeś naszych wątpliwości i nie będziesz rozumiał. Stoisz z boku i masz zupełnie inny pogląd. Tu nie chodzi o wymagania, tu chodzi o elementarne zdania i zachowania. Jeśli ktoś Ci mówi 20 razy nie spisuj z GMV, a Ty 21 raz robisz to samo - jak mam dłużej to tolerować. Rezerwa na 101 jeździ od godziny 7 czy 8 (bo mieliśmy takie informacje), a Ty mi piszesz, że od 10:52. Kwestia ułożenia newsa: jeśli jesteś leniwy lub nie potrafisz ułożyć sensownych zdań - popatrz na serwis. Informacji o rezerwach na przestrzeni lat jest na stronie zapewne kilkaset. Popatrz na spokojnie, które Tobie pasuje, skopiuj, zmień dwa słowa, zmień numer autobusu. Nie chwal się tym, masz gotowe, wysyłasz. Są ludzie którzy naprawdę zgłaszają informacje bez jednego błędu, polecam informację Waszki czy Piotra czyli użytkownika man.
16