Forum

Braki na liniach

wysłane przez Fryga −1

Na stronie ZDiTM co jakiś czas ukazują się następujące informacje: "Informujemy, że w czwartek - 25 sierpnia możliwe są pojedyncze braki kursów na liniach: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 68, 69, 75, 86, 87, 89 i 107. Szczegółowe informacje u dyspozytora Centrali Ruchu"
Mam pytania:
1. Czy jest jakiś dyżurny numer telefonu do dyspozytora.
2. Czy System Informacji Pasażerskiej podaje informacje o barkach na liniach na wyświetlaczach.

wysłane przez Pepe 234

Fryga napisał(a):
Na stronie ZDiTM co jakiś czas ukazują się następujące informacje: "Informujemy, że w czwartek - 25 sierpnia możliwe są pojedyncze braki kursów na liniach: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 68, 69, 75, 86, 87, 89 i 107. Szczegółowe informacje u dyspozytora Centrali Ruchu"
Mam pytania:
1. Czy jest jakiś dyżurny numer telefonu do dyspozytora.
2. Czy System Informacji Pasażerskiej podaje informacje o barkach na liniach na wyświetlaczach

1. Nawet do kilku:
https://www.zditm.szczecin.pl/pl/zditm/baza-teleadresowa

2. I tak i nie, co bardziej kumaci są w stanie to rozpoznać na tablicach przystankowych przez rodzaj wyświetlania odjazdu, ale oficjalnie nic takiego nie istnieje.

PS. Barek na liniach jeszcze nie widziałem, ale może to jest jakiś sposób na braki wśród motorowych. Może na wodzie tak szybko nie odchodzą. ;)
Post został wyedytowany przez autora.
2

wysłane przez Vlogus123 8

Fryga napisał(a):
Na stronie ZDiTM co jakiś czas ukazują się następujące informacje: "Informujemy, że w czwartek - 25 sierpnia możliwe są pojedyncze braki kursów na liniach: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 68, 69, 75, 86, 87, 89 i 107. Szczegółowe informacje u dyspozytora Centrali Ruchu"
Mam pytania:
1. Czy jest jakiś dyżurny numer telefonu do dyspozytora.
2. Czy System Informacji Pasażerskiej podaje informacje o barkach na liniach na wyświetlaczach.

Użytkownik Uwaga! Tramwaj! kiedyś wspominał na swoim Fanpage'u, że jak na wyświetlaczu Jest podana tylko godzina, to oznacza, że albo pojazd nie jest zalogowany, albo jest niewyjazd. Natomiast jeżeli wyświetla się ile minut zostało do odjazdu, to oznacza, że pojazd przyjedzie :D.
1