Forum
Są chętni na dostarczenie „elektryków” do Polic
8 maja 2026 roku nastąpiło otwarcie ofert w przetargu na zakup pięciu „elektryków” dla Szczecińsko-Polickiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Dostarczeniem pojazdów zainteresowany jest Solaris, MAN oraz Yutong.
wysłane przez
Press
0
wysłane przez
Pan Solaris
5
Czyżby będzie to początek Yutongów na stałe w Szczecinie?
Czekamy na to jak dostawca zostanie wybrany.
Chociaż nie ma co zbytnio się łudzić i tak wybrany zostanie MAN zwłaszcza że ta marka w SPPK jest znana na wylot, ale też wiem że kierowcy wolą MANy od Solarisów.
wysłane przez
end
52
Czyżby będzie to początek Yutongów na stałe w Szczecinie?
Nie sądzę. Według moich wyliczeń - MAN wybroni się punktowo (w kryteriach pozacenowych), ale 100% nie daję, bo nie znam szczegółów obu ofert.
Na giełdzie większość nie ma racji; Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba; Kupuj plotki, sprzedawaj fakty; Kupuj kiedy leje się krew
wysłane przez
SirMotorniczy_91
−1
Nie sądzę. Według moich wyliczeń - MAN wybroni się punktowo (w kryteriach pozacenowych), ale 100% nie daję, bo nie znam szczegółów obu ofert.
Pewności nie mam mimo iż SPPK głównie słynie z marki MAN to jednak obstawiał bym to biorąc pod uwagę zaplecze, części itp. Wydaje Mi się, że wybierając Youtong-a spółka musiała by doliczyć sobie dodatkowe koszty. Na autobusach zbytnio się nie znam więc jest to tylko Moja skromna opinia 🙂
wysłane przez
Luke_Police
163
Pewności nie mam mimo iż SPPK głównie słynie z marki MAN to jednak obstawiał bym to biorąc pod uwagę zaplecze, części itp. Wydaje Mi się, że wybierając Youtong-a spółka musiała by doliczyć sobie dodatkowe koszty. Na autobusach zbytnio się nie znam więc jest to tylko Moja skromna opinia 🙂
Szczerze mówiąc, nie wiem czy MAN to byłby najlepszy możliwy wybór w tej sytuacji. Prawda jest taka, że Chińczycy wyprzedzili europejskie koncerny co najmniej o dekadę jeśli chodzi o produkcję baterii do pojazdów elektrycznych, co przekłada się na ogólną ich dominację na rynku pojazdów elektrycznych. Oferują większą pojemność baterii przy ich mniejszej masie własnej, mają swoje patenty w tej dziedzinie, których nie udostępniają producentom europejskim. Słyszałem też, że Yutong jest bardzo chwalony w innych miastach. Może stylistyka i uroda autobusu nie powala, ale niezawodność jest na wysokim poziomie. Pytanie brzmi: jak wygląda obecnie poziom zabezpieczenia antykorozyjnego we współczesnych pojazdach elektrycznych? Czytałem, że polskie firmy posiadające chińskie autobusy spalinowe z lat 2000-2010 narzekały mocno na tę kwestię, ich podwozia gniły na potęgę w naszym klimacie.
Technik serwisu :)