Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Ostatnia droga "berlińczyka"
Dziś około godziny 13:00 z bazy PKS Szczecin zabrany został Solaris Urbino 18 10512, jednak dopiero o godzinie 17:55 na Szosie Stargardzkiej widziano lawetę z tym autobusem zmierzającą w kierunku wyjazdu ze Szczecina.
wysłane przez
policki33
−9
A o godzinie 13:44 był na rondzie ułanów podolskich jestem ciekawy dla czego tak długo jechali z tamtąd na szose stargardzką
Pozdrawiam :)
Pozdrawiam :)