Forum

Komunikacja miejska na Juwenalia

W związku z organizacją Juwenaliów 2026, w noce od 21/22 maja do 23/24 maja wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

wysłane przez mrstahuu 1

Jaki ma sens dwójka do Zawadzkiego w obecnym układzie? Mogliby puścić ją na Głębokie, przecież Zawadzkiego obsługuje siódemka.

maventplan.pl
1

wysłane przez Kawoszek 22

mrstahuu napisał(a):
Jaki ma sens dwójka do Zawadzkiego w obecnym układzie? Mogliby puścić ją na Głębokie, przecież Zawadzkiego obsługuje siódemka.

Jaki sens ma tramwaj tam w środku nocy? Główne potoki pasażerskie na Głębokim w tramwajach to ludzie jadący na przesiadki, których nie da się zrealizować w nocy.
15

wysłane przez wolvo1565 27

mrstahuu napisał(a):
Jaki ma sens dwójka do Zawadzkiego w obecnym układzie? Mogliby puścić ją na Głębokie, przecież Zawadzkiego obsługuje siódemka.

Po to, że chociażby obsłuży rejony Krasińskiego czy Arkońskiej, a z rejonów Wszystkich Świętych nie jest aż tak daleko do akademików na Chopina.
3

wysłane przez Lisek1407 3

Moim zdaniem to jest trochę słabe, że kilka lat wstecz oraz w tym roku są te zmiany w komunikacji miejskiej na juwenalia. Byłem w poprzednich latach świadkiem, jak ludzie wracający z juwenaliów nocnymi liniami nie mieścili się do autobusów. Nawet, jak był przegub na 527, to nie wystarczało, nie mówiąc już o sytuacji na 521... Na międzybrzeżnych nockach to już w ogóle dramat (522, 531 i 532). Na Wyszyńskiego można było próbować wsiąść na przykład do takiego 522 w kierunku Dąbia. Niektórym przy odrobinie szczęścia się udawało, jednak i tak znaczna większość nie mieściła się do autobusu i zostawała na przystankach. Sytuacja z Policami tak samo jest dramatyczna, 526 z normalnym rozkładem jazdy również może mieć problemy z "udźwignięciem" tłoku. Trzeba mieć z tyłu głowy, że w noce na Juwenalia 526 może być bardziej oblegana niż 524, które nie przejeżdża koło miejsca imprezy.

Ja bym rozważył, czy będzie możliwość uruchomienia dodatkowych kursów na nocnych liniach realizowanych przez dodatkowe wozy, może nawet wydłużone brygady linii dziennych, jak to było bodajże kilka lat temu, albo na przykład jak w przypadku "żagli" wydłużając niektóre linie dzienne.

"Siatka komunikacji nocnej w tym mieście przestarzała jak tabor Tramwajów Szczecińskich"
Post został wyedytowany przez autora.
2

wysłane przez MQ ?

Lisek1407 napisał(a):
Ja bym rozważył, czy będzie możliwość uruchomienia dodatkowych kursów na nocnych liniach realizowanych przez dodatkowe wozy, może nawet wydłużone brygady linii dziennych, jak to było bodajże kilka lat temu, albo na przykład jak w przypadku "żagli" wydłużając niektóre linie dzienne.

Juwenalia to zupełnie inny kaliber imprezy niż Żagle. Inne też koszty komunikacji dodatkowej. Budżet na koszty związane z Żaglami jest ustalany z dużym wyprzedzeniem. W przypadku Juwenaliów organizator budzi się jakieś dwa tygodnie przed imprezą, że fajnie by było, gdyby może coś dodatkowego pojechało.
13

wysłane przez Mcarkcel 7

MQ napisał(a):
Juwenalia to zupełnie inny kaliber imprezy niż Żagle. Inne też koszty komunikacji dodatkowej. Budżet na koszty związane z Żaglami jest ustalany z dużym wyprzedzeniem. W przypadku Juwenaliów organizator budzi się jakieś dwa tygodnie przed imprezą, że fajnie by było, gdyby może coś dodatkowego pojechało.

A jak to wyglądało w przypadku Męskiego Grania? Zastępca prezydenta Marcin Biskupski informował w zeszłym roku, że miasto zamierzało odłożyć 500 tysięcy złotych na organizację, w której było m.in. uruchomienie linii 800 i dodatkowych kursów dwójki.

Wiadomo, że Juwenalia odbywają się co roku w podobnym terminie, więc miasto powinno odłożyć odpowiednią ilości środków, na organizację dodatkowej komunikacji.
1

wysłane przez MQ ?

Mcarkcel napisał(a):
A jak to wyglądało w przypadku Męskiego Grania? Zastępca prezydenta Marcin Biskupski informował w zeszłym roku, że miasto zamierzało odłożyć 500 tysięcy złotych na organizację, w której było m.in. uruchomienie linii 800 i dodatkowych kursów dwójki.

Miasto traktowało „Męskie Granie” jako sposób na promocję. Dlatego partycypowało w kosztach, a nawet chyba coś tam dorzucało organizatorowi. Podejrzewam, że oszczędności wynikające z braku imprezy zostały już dawno skonsumowane. Musiałbyś przejrzeć uchwały budżetowe, mnie się nie chce.

Przypuszczam, że w przypadku Juwenaliów miasto się nie dorzuca finansowo, a jeśli nawet, to symbolicznie.

Wiadomo, że Juwenalia odbywają się co roku w podobnym terminie, więc miasto powinno odłożyć odpowiednią ilości środków, na organizację dodatkowej komunikacji.

Jeśli organizator wychodzi u władz miasta, żeby wpisać w budżecie ekstra środki na komunikację dodatkową, to proszę bardzo. Póki co – tak jak wspomniałem – organizator na dwa tygodnie przed imprezą udostępnia jej harmonogram, i to po monitach. Bez harmonogramu trudno cokolwiek planować.

Komunikacja dodatkowa zapewnia dojazd do większości akademików i tyle. Wiadomo, że trudno oczekiwać nie wiadomo jakiego komfortu podróżowania, gdy kilka tysięcy osób próbuje się w tym samym czasie dostać do autobusów i tramwajów. Nie ma się co oszukiwać – dla wielu miejsca nie starczy, ale też wiele osób pójdzie na piechotę, pewnie robiąc po drodze postój w Rabie czy innym Mak Kwaku.
4

wysłane przez Mcarkcel 7

MQ napisał(a):
Miasto traktowało „Męskie Granie” jako sposób na promocję. Dlatego partycypowało w kosztach, a nawet chyba coś tam dorzucało organizatorowi.Podejrzewam, że oszczędności wynikające z braku imprezy zostały już dawno skonsumowane. Musiałbyś przejrzeć uchwały budżetowe, mnie się nie chce.

Wtedy mówiło się o „Tour De Pologne”, którego jeden z etapów miałby przebiegać przez Szczecin. Być może na to wydarzenie przesunięto środki.

MQ napisał(a):
Jeśli organizator wychodzi u władz miasta, żeby wpisać w budżecie ekstra środki na komunikację dodatkową, to proszę bardzo. Póki co – tak jak wspomniałem – organizator na dwa tygodnie przed imprezą udostępnia jej harmonogram, i to po monitach. Bez harmonogramu trudno cokolwiek planować.

Tutaj rzeczywiście jest różnica. „Męskie Granie” ma już cały repertuar na kilka miesięcy w przód. Organizatorzy szczecińskich juwenaliów zapewne przyciągali podanie harmonogramu, przez opieszałość w poszukiwaniu artystów występujących na koncercie. Pełny repertuar ogłoszono dopiero na 2 tygodnie przed wydarzeniem.

MQ napisał(a):
Komunikacja dodatkowa zapewnia dojazd do większości akademików i tyle. Wiadomo, że trudno oczekiwać nie wiadomo jakiego komfortu podróżowania, gdy kilka tysięcy osób próbuje się w tym samym czasie dostać do autobusów i tramwajów. Nie ma się co oszukiwać – dla wielu miejsca nie starczy, ale też wiele osób pójdzie na piechotę, pewnie robiąc po drodze postój w Rabie czy innym Mak Kwaku.

Warto pamiętać, że Juwenalia nie są wydarzeniem jedynie dla studentów, a nawet jeśli to nie wszyscy mieszkają w akademikach. Jeśli chodzi o dodatkową komunikację, to miałem na myśli po 2 autobusy w stronę największych osiedli. Natomiast przydałaby się większa współpraca pomiędzy miastem, a organizatorami juwenaliów, ale na to póki co się nie zanosi, bo od pandemii komunikacja po koncertach wygląda identycznie.
1

wysłane przez krystianspak1853 0

Czy w tych brygadach tramwajowych które będą kursować do 2-3 w nocy, będzie 3 motorniczych rozpisanych na cały dzień?

wysłane przez Wojtek 24

krystianspak1853 napisał(a):
Czy w tych brygadach tramwajowych które będą kursować do 2-3 w nocy, będzie 3 motorniczych rozpisanych na cały dzień?

Pewnie nie, ten z 1 zmiany będzie pracował dłużej, a ten z 2 zmiany zacznie później.
1