Forum
Kolejny „lew” na mieście
wysłane przez
Lisek1407
3
"Siatka komunikacji nocnej w tym mieście przestarzała jak tabor Tramwajów Szczecińskich"
wysłane przez
Pan Solaris
5
Wóz zadebiutował na Demant 5? Upewniam się, a jestem ciekawy. Wiem, że ostatnio tam jeździł.
Zadebiutował na Demant 8.
wysłane przez
man1995
59
Zadebiutował na Demant 8.
Debiut był 11.05. na 241/4B.