Forum

Kolejny „lew” na mieście

11 maja na linii 241 zadebiutował MAN NG363 10912

wysłane przez Lisek1407 3

Wóz zadebiutował na Demant 5? Upewniam się, a jestem ciekawy. Wiem, że ostatnio tam jeździł.

"Siatka komunikacji nocnej w tym mieście przestarzała jak tabor Tramwajów Szczecińskich"

wysłane przez Pan Solaris 5

Lisek1407 napisał(a):
Wóz zadebiutował na Demant 5? Upewniam się, a jestem ciekawy. Wiem, że ostatnio tam jeździł.

Zadebiutował na Demant 8.
1

wysłane przez man1995 59

Pan Solaris napisał(a):
Zadebiutował na Demant 8.

Debiut był 11.05. na 241/4B.