Forum
Poprzez nowe łączenia i Juwenalia roszady taborowe dotknęły także linię 242
wysłane przez
Lisek1407
3
"Siatka komunikacji nocnej w tym mieście przestarzała jak tabor Tramwajów Szczecińskich"
wysłane przez
iamsikorel
1
Warto wspomnieć o problemach z przegubem na 244, gdzie zwyczajnie infrastruktura nie pozwala na kursowanie pojazdów MEGA
Z tym że żadne z łączeń na 244 nie wynika z wymogów organizatora, więc co za problem?
wysłane przez
Lisek1407
3
Z tym że żadne z łączeń na 244 nie wynika z wymogów organizatora, więc co za problem?
To jest oczywista sprawa. Łączenie 523 z 244 to nie robota ZDiTMu, a robota PKSu. Gdyby to była robota ZDiTM, to zapewne nie wyglądałoby to w taki sposób. Z założenia przeguby miały obsługiwać tylko nocne linie, ale z racji na łączenia mieliśmy też takie dziwadła, jak chociażby 10920 na 243 i 244.
"Siatka komunikacji nocnej w tym mieście przestarzała jak tabor Tramwajów Szczecińskich"
wysłane przez
Majlo2016
42
Warto wspomnieć o problemach z przegubem na 244, gdzie zwyczajnie infrastruktura nie pozwala na kursowanie pojazdów MEGA
Warto wspomnieć, że w opisie zamówienia w przetargu na obsługę linii widnieje zapis o zakazie obsługi 244 taborem przegubowym.
wysłane przez
mrstahuu
1
Warto wspomnieć, że w opisie zamówienia w przetargu na obsługę linii widnieje zapis o zakazie obsługi 244 taborem przegubowym.
Może warto wreszcie zacząć wlepiać PKSowi kary umowne. To co oni wyprawiają, to jest dramat. Ostatnio w 221 miałem „przyjemność” jechać z kierowcą, który kierował boso, mało tego lewą nogą. I to wszystko za najwyższą stawkę za wozokilometr. A zajezdnie miejskie klepią biedę.
maventplan.pl
wysłane przez
LagunaGrandtour
136
Może warto wreszcie zacząć wlepiać PKSowi kary umowne. To co oni wyprawiają, to jest dramat.
Skoro raporty giną w „wyższych” biurach ZDiTM to kary nie są wystawiane - nie jest im to na rękę. Mimo, że wewnętrznie kierowcy są kontrolowani, mają nakładane kary, to mimo wszystko tam brakuje kogoś komu będzie się chciało wziąć ten „miejski” burdel za wszarz.
A jeśli widzisz nieprawidłowości to dzwoń na CR, niech wyślą NR na kontrolę. Możesz to również zgłosić do dyspozytora PKS, powinien wysłać kontrolę przewozów. Także zawiadomienie policji o owym fakcie może być skuteczne, ponieważ policjant może uznać to za zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, czyli wykroczenie z podstawy art. 86. par 1. KW.
wysłane przez
solariadi1
0
Może warto wreszcie zacząć wlepiać PKSowi kary umowne. To co oni wyprawiają, to jest dramat. Ostatnio w 221 miałem „przyjemność” jechać z kierowcą, który kierował boso, mało tego lewą nogą. I to wszystko za najwyższą stawkę za wozokilometr. A zajezdnie miejskie klepią biedę.
Ciekawe jakie są warunki zatrudnienia tych wszystkich obcokrajowców... Skoro robi się takie rzeczy, to ciekawe czy to nie jest taka sama sytuacja jaką ostatnio mogliśmy obserwować na Śląsku?
Pixel Serwis Bydgoszcz. Nowoczesne Technologie w Podróży....
