Forum

Nowe przystanki na Nehringa

8 czerwca (dla komunikacji nocnej od nocy 8/9 czerwca) wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu linii 58, 59 i 524.

wysłane przez lukaszenko 16

Oczywiście po raz kolejny czas przejazdu taki sam i zerowy czas przejazdu. Czy tam ktoś w ogóle myśli logicznie? Autobus ma być na dwóch przystankach na raz? Jak kuleczki się nie zderzają to czas iść do lekarza albo co najmniej zejść ze stanowiska.

wysłane przez Lisek1407 3

lukaszenko napisał(a):
Oczywiście po raz kolejny czas przejazdu taki sam i zerowy czas przejazdu. Czy tam ktoś w ogóle myśli logicznie? Autobus ma być na dwóch przystankach na raz? Jak kuleczki się nie zderzają to czas iść do lekarza albo co najmniej zejść ze stanowiska.

A zdajesz sobie sprawę, że te nowe przystanki są jakieś 300 metrów od siebie?

"Siatka komunikacji nocnej w tym mieście przestarzała jak tabor Tramwajów Szczecińskich"

wysłane przez Mareczek 8

lukaszenko napisał(a):
Oczywiście po raz kolejny czas przejazdu taki sam i zerowy czas przejazdu. Czy tam ktoś w ogóle myśli logicznie? Autobus ma być na dwóch przystankach na raz? Jak kuleczki się nie zderzają to czas iść do lekarza albo co najmniej zejść ze stanowiska.

A to ile chcesz jechać 300 metrów między przystankami na żądanie?

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
5

wysłane przez konZ!xx 0

Mareczek napisał(a):
A to ile chcesz jechać 300 metrów między przystankami na żądanie?

Minuta między tymi przystankami to minimum. Odległość między nimi wynosi właściwie 450 metrów. Na tym odcinku nie ma innego ograniczenia prędkości, niż obowiązujące w terenie zabudowanym, czyli 50 km/h - inaczej ≈ 13,89m/s. Prosta matematyka: czas przejazdu to ok. 32,4 sekundy. Dodajmy do tego prawdopodobne zatrzymania na przystankach, godziny szczytu w centrum i opóźnienie gotowe...
2

wysłane przez Mareczek 8

konZ!xx napisał(a):
Minuta między tymi przystankami to minimum. Odległość między nimi wynosi właściwie 450 metrów. Na tym odcinku nie ma innego ograniczenia prędkości, niż obowiązujące w terenie zabudowanym, czyli 50 km/h - inaczej ≈ 13,89m/s. Prosta matematyka: czas przejazdu to ok. 32,4 sekundy. Dodajmy do tego prawdopodobne zatrzymania na przystankach, godziny szczytu w centrum i opóźnienie gotowe...

To teraz policz w ujęciu całego odcinka, od Nehringa do Stołczyn Kościół - 1.87 km i 3 minuty. Przy 50 km/h przejedziesz w nieco ponad 2 minuty. Doliczając że powiedzmy na dwóch przystankach na żądanie (z trzech) się zatrzymasz, te 3 minuty są w sam raz. Wiadomo, przy zatrzymaniu się na wszystkich zabraknie czasu, ale jak nie zatrzymasz się w ogóle, no to musisz prawie 2 km ciągnąć się 35 km/h. Nie znajdziesz złotego środka.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
8

wysłane przez Linia 241 0

lukaszenko napisał(a):
Oczywiście po raz kolejny czas przejazdu taki sam i zerowy czas przejazdu. Czy tam ktoś w ogóle myśli logicznie? Autobus ma być na dwóch przystankach na raz? Jak kuleczki się nie zderzają to czas iść do lekarza albo co najmniej zejść ze stanowiska.

450m różnicy i 2 przystanki nż... jeszcze nie zapomnijmy o ludziach którzy mieszkają w tej okolicy bo te przystanki są potrzebne