Forum

Jedni zadowoleni, inni niezadowoleni

Pierwszy dzień kursowania linii nr 53 i 75 przez ul. Grota-Roweckiego obył się bez blokad i protestów mieszkańców osiedla Somosierry.

wysłane przez leks 17

- Wiem o zmianach i jestem oburzony - mówi Adam Ruciński, przewodniczący komitetu. - To arogancja ze strony władz miasta. Najpierw zwrócili się do rady osiedla o opinię, a teraz nie czekając na nią zmieniają po raz kolejny swoją decyzję. Najprawdopodobniej zorganizujemy blokadę.

Ach te dziadki osiedlowe, ja nie wiem kto ich w ogóle słucha. Założe się, że ten facet przekroczył już 60 i udaje wielkiego króla jak każdy przewodniczący dziadziuszek. Z takimi gazety robią wywiady zapewne tylko dla sensacji... Sam wiem dobrze, że takim ludziom nic nigdy nie pasuje, bo on tu rządzi. Miasto to miasto - droga jest miejska i to miasto decyduje co może tam jeździć a co nie. Tak samo w przypadku ulicy Reduty Ordona, też nie powinno się nikogo słuchać, a autobusy bez żadnego wielkiego, zbędnego szumu powinny jeździć na staej trasie. Co do tej blokady to chyba tam przyjade i będe zbierał jakąś antyblokade żeby troche popsuć dziadkom te rozrywke, ale założe się, że nie będe musiał bo dziadek spółdzielny troche się przeliczy z liczbą jej uczestników :D.

Dziadkowi życzymy miłego wypoczynku, Prosze nie wracaj! :D

-- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Jedni zadowoleni, inni niezadowoleni · 17 lat temu · leks
Jedni zadowoleni, inni niezadowoleni · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Jedni zadowoleni, inni niezadowoleni · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
A kiedyś chcieli autobusu... · 17 lat temu · t105n