Forum

Zasady pisania na Forum - lektura obowiązkowa!

wysłane przez (użytkownik usunięty)

marpa napisał(a):

> Genialny, niegenialny?! Ano tak się składa, że nie wszyscy są > tacy biegli w zawiłościach forumowych, jak drodzy

To po co piszesz jak jest to zbyt zawiłe dla Ciebie ?

> administratorzy. Przynajmniej moja skromna osoba dowiaduje się i > dowiedziała większości metodą prób i błędów.

Co Ty nie powiesz. A nie widziałeś na forum wcześniej upomnien adminów i czego się tyczą?

> To co dla Was jest proste, niestety nie jest takim oczywistym dla > innych.

Jest oczywiste, że tylko idiota pisze w kółko to samo!

> TAK WIĘC, JAK SIĘ CHCE, ZAWSZE MOŻNA INSTRUOWAĆ, ALE ZAZNACZAM > JAK SIĘ CHCE!!!

Nie drzyj się to raz a dwa to trzeba chcieć się wyedukowac a nie narzekać.

> Apropos wątków to sprawa jest jasna, tyle że > ciężko Wam się z rzeczywistością pogodzić, bo nie najlepiej to > wygląda i wyglądało, a tak apropos, to ja nie do wszystkich > wątków zaglądam.

Wyglądało normalnie. Było wątkow kilka i każdy tyczył się innego malowania, potem się rozwinęły a Ty musiałeś w kazdym pokazać swoja wersję.

> Nie będę niegrzeczny, ale zauważam kompleks ostatnich trzech > liter z nicka.

Hmmm tak na moją znajomość imperialistycznego (kiepską z resztą) języka to to przez dwa s się pisze. Reszty nie skomentuję bo nie do mnie pijesz.

--- Volvo ponad reszte busów :)
Re: Zasady pisania na Forum - lektura obowiązkowa! · 18 lat temu · kajetansz (gość)
Re: Zasady pisania na Forum - lektura obowiązkowa! · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Zasady pisania na Forum - lektura obowiązkowa! · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Zasady pisania na Forum · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Zasady pisania na Forum · 18 lat temu · Jacek
Re: Zasady pisania na Forum · 18 lat temu · MQ
Re: Zasady pisania na Forum · 18 lat temu · MQ
Re: Zasady pisania na Forum · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Zasady pisania na Forum · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Zasady pisania na Forum · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Uzupełnienie · 18 lat temu · MQ
Re: Uzupełnienie · 18 lat temu · konjo 
Błędy ortograficzne · 18 lat temu · konjo