Forum

Czy jesteś za zgłaszaniem policji plagiatów?

Jacek napisał(a):

> Ja tak naprawdę ciągle nie mogę pojąć dlaczego ludzie kopiują > i publikują coś co nie jest ich autorstwa :/ Czy umieszczanie > skopiowanych materiałów sprawia im sadysfakcję?

Widocznie sprawia im to satysfakcje,skoro cały czas to robią,a swoją drogą to jest wręcz qrestwo(sorry za słownictwo)

> A może zazdroszczą Marcinowi i jego > kolegom, że potrafili stworzyć taki duży, przyjazny > miłośnikom kącik w sieci? Ale nie jest to powód, żeby > wykorzystywać naszą wielomiesięczną pracę-

Na pewno zazdroszczą,ale pewnie są to "niedocenieni"(w ich mniemaniu) w tym serwisie panowie typu hubert Prawdziwy i spólka.Proponuje redakcji nie ch plagiaty zgłasza na policje,może wtedy te je....ne buraki sie czegoś nauczą!! Pozdrawiam

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz
Re: Czy jesteś za zgłaszaniem policji plagiatów? · 18 lat temu · Kamil (gość)
Re: Czy jesteś za zgłaszaniem policji plagiatów? · 18 lat temu · Kamil (gość)
Re: Czy jesteś za zgłaszaniem policji plagiatów? · 18 lat temu · Kamil (gość)
Re: Czy jesteś za zgłaszaniem policji plagiatów? · 18 lat temu · Kamil (gość)
Re: Czy jesteś za zgłaszaniem policji plagiatów? · 18 lat temu · Kamil (gość)
Re: Czy jesteś za zgłaszaniem policji plagiatów? · 18 lat temu · Kamil (gość)
Re: Czy jesteś za zgłaszaniem policji plagiatów? · 18 lat temu · kajetansz (gość)
Re: Czy jesteś za zgłaszaniem policji plagiatów? · 18 lat temu · Kamil (gość)
Re: Czy jesteś za zgłaszaniem policji plagiatów? · 18 lat temu · kajetansz (gość)
Re: Czy jesteś za zgłaszaniem policji plagiatów? · 18 lat temu · Kamil (gość)
Re: Czy jesteś za zgłaszaniem policji plagiatów? · 18 lat temu · kajetansz (gość)
Re: Czy jesteś za zgłaszaniem policji plagiatów? · 18 lat temu · X
jestem za · 18 lat temu · kajetansz (gość)
Tępić złodziei · 18 lat temu · torwid (gość)