Forum

Mój ulubiony model MANa to:

wysłane przez konjo  4

MC napisał(a):

> Dziękuję. Acz zadowala mnie to tylko połowicznie, albowiem to "z > powyższych" sugeruje ze jest jakiś inny MAN (np SG200) którego tu > nie ma a ja go lubie

Hmm, tworząc tą ankiete pomyślałem, że skoro mam do czynienia z osobami biegłymi w szczecińsko-polickiej KM to po spisie modeli użytkownicy domyślą się, że chodzi tylko i wyłącznie o pojazdy które można spotkać na liniach ZDiTM. System ankiet pozwala na stworzenie ankiety o 10 pytaniach i niestety ni mogę stowrzyć pytania: Czy lubisz: 1. Volvo z SPAD 2. Volvo z SPAK 3. Jelcza 120M 4. Jelcza 120MM/1 ... 25. MANa NG313

Z tego też względu, rozbiłem plebiscyt na ulubiony autobus użytkowników Komisu na dwa pytania, w pierwszym o markę i łatwo się domyślić, że jeśli wygrał by Autosan, Ikarus bądz Solaris to edycji drugiej by nie było. A w drugim pytaniu chodziło o sprecyzowanie ulubionego modelu z marek które posiadają szerszy wybór pojazdów w naszych spółkach. Skoro wygrał MAN to naturalnym pytaniem było wyłonienie który model zasługuje na miano pierwszego. I myśle, że ankieta jest jednoznaczna nie występują tu jakieś dziwne modele w postaci Lion's City czy starych serii wysokopodłogowych. Na Twoje specjalne życzenie wprowadziłem dodatkową odpowiedź w postaci żaden z powyższych. I uważam, że jest to jak najbardziej w porządku, strona dotyczy naszej komunikacji, naszych pojazdów i łatwo się domyślić, że ankieta dotyczy tego samego. Jakoś przy pytaniu o markę nie było zaznaczone, że chodzi o markę szczecińską czy policką, a samo wymienienie 6 producentów spowodowało, że wszyscy zrozumieli sens pytania i nikt nie żądał wprowadzenia: Scanii, Neoplana czy też Mercedesa. To tyle tytułem 2 zbiorczych ankiet mających wyłonić tego naj...

So never mind the darkness.
Mój ulubiony model MANa to: · 18 lat temu · konjo 
Re: Mój ulubiony model MANa to: · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Mój ulubiony model MANa to: · 18 lat temu · konjo 
Re: Mój ulubiony model MANa to: · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Mój ulubiony model MANa to: · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Mój ulubiony model MANa to: · 18 lat temu · konjo 
Re: Mój ulubiony model MANa to: · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Mój ulubiony model MANa to: · 18 lat temu · konjo 
Re: Mój ulubiony model MANa to: · 18 lat temu · Jacek
Wyniki (ponownie) · 18 lat temu · konjo