Forum

ZDiTM-owi dziękujemy za dezorganizację

ZDiTM znów pokazał, że z cywilizowanym traktowaniem pasażerów ma spore problemy. Po raz kolejny klienci komunikacji miejskiej nie zostali poinformowani o tym, że nieprzejezdna będzie dziś ulica Jana z Kolna.

wysłane przez MQ ?

xxy napisał(a):

> Drogi Maciusiu! Chyba się nie wyspałeś. Strasznie długo > siedzisz przed monitorem. Należałoby trochę sobie odpuścić > siedzenie przed komputerem, przejść się na spacer, poczytać > trochę prasę pooglądać TV, a dowiedziałbyś się o zamkniętej > ulicy Jana z Kolna, a po spacerze i lekturze pojść wcześniej > spać. Komunikaty zostały przekazane mediom 3 dni temu. Jak > widać okazało się, że jesteś niedoinformowany i w związku z > niniejszym czepiasz się.

1. Czy mi się wydaje, czy nie ma w tym kraju obowiązku kupowania prasy? A internetowe wydania gazet jakoś nie są skore do informowania o zmianach w komunikacji.

2. Może się mylę, ale pierwszym źródłem informacji o zmianach w komunikacji w dzisiejszych czasach powinna być strona organizatora, czyli Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. A tym razem po raz kolejny informacji o zmianach na niej nie było. Może mi wmówisz, że to się nazywa prawidłowe informowanie pasażerów? Wybacz, ale do standardów europejskich w tej dziedzinie to jeszcze nam daleko.

3. Tak się głupio składa, że komunikat widziałem już wcześniej (chyba we wtorek). Fakt, że się nie przyjrzałem, bo uznałem, że info będzie w Internecie, i cały czas byłem przekonany, że zamknięcie będzie standardowo w weekend.

4. Widocznie ci wkurzeni pasażerowie, którzy od rana dzwonili do ZDiTM-u, również byli niedoinformowani. Wnioski wyciągnij sam.

--- MAN Lion's City - Bus of the Year 2005
ZDiTM-owi dziękujemy za dezorganizację · 18 lat temu · Zybi (gość)
Re: ZDiTM-owi dziękujemy za dezorganizację · 18 lat temu · NEOfil (gość)
j.w · 18 lat temu · xxy (gość)
Re: j.w · 18 lat temu · MQ
Re: j.w · 18 lat temu · xxy (gość)
Re: j.w · 18 lat temu · Administracja
Re: j.w · 18 lat temu · xxy (gość)
Re: j.w · 18 lat temu · TCT
Re: j.w · 18 lat temu · ewa (gość)
Re: j.w · 18 lat temu · Jacek
Re: j.w · 18 lat temu · Administracja
Re: j.w · 18 lat temu · Jacek
Re: j.w · 18 lat temu · konjo 
Re: j.w · 18 lat temu · MQ
Re: j.w · 18 lat temu · xxy (gość)
Re: j.w · 18 lat temu · mmm
Re: j.w · 18 lat temu · konjo 
Re: j.w · 18 lat temu · kajetansz