Forum

ZDiTM-owi dziękujemy za dezorganizację

ZDiTM znów pokazał, że z cywilizowanym traktowaniem pasażerów ma spore problemy. Po raz kolejny klienci komunikacji miejskiej nie zostali poinformowani o tym, że nieprzejezdna będzie dziś ulica Jana z Kolna.

wysłane przez xxy (gość)

mkubien napisał(a):

> xxy napisał(a):

> > Drogi Maciusiu! Chyba się nie wyspałeś. Strasznie długo > > siedzisz przed monitorem. Należałoby trochę sobie odpuścić > > siedzenie przed komputerem, przejść się na spacer, poczytać > > trochę prasę pooglądać TV, a dowiedziałbyś się o zamkniętej > > ulicy Jana z Kolna, a po spacerze i lekturze pojść wcześniej > > spać. Komunikaty zostały przekazane mediom 3 dni temu. Jak > > widać okazało się, że jesteś niedoinformowany i w związku z > > niniejszym czepiasz się. > > 1. Czy mi się wydaje, czy nie ma w tym kraju obowiązku > kupowania prasy? A internetowe wydania gazet jakoś nie są skore > do informowania o zmianach w komunikacji. > > 2. Może się mylę, ale pierwszym źródłem informacji o zmianach w > komunikacji w dzisiejszych czasach powinna być strona > organizatora, czyli Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. A tym > razem po raz kolejny informacji o zmianach na niej > nie było. Może mi wmówisz, że to się nazywa prawidłowe > informowanie pasażerów? Wybacz, ale do standardów europejskich > w tej dziedzinie to jeszcze nam daleko. > > 3. Tak się głupio składa, że komunikat widziałem już wcześniej > (chyba we wtorek). Fakt, że się nie przyjrzałem, bo uznałem, że > info będzie w Internecie, i cały czas byłem przekonany, że > zamknięcie będzie standardowo w weekend. > > 4. Widocznie ci wkurzeni pasażerowie, którzy od rana dzwonili > do ZDiTM-u, również byli niedoinformowani. Wnioski wyciągnij > sam. > > --- > MAN Lion's City - Bus of the Year 2005

Pozwolisz Maćku, że dalej będę się upierał, że zawsze szuka się alternatywnych informacji na każdy temat a nie bazuje się tylko na internecie. Jak twierdzisz widziałeś ten komunikat już we wtorek i nie ogłosiłeś go na stronie "mkm", to poważny błąd z Twojej strony. Dobry dziennikarz zawsze ujawnia posiadane informacje pierwszy przed konkurencją. A tak na marginesie wywnioskowałem z Twojej wypowiedzi, że masz dojścia w ZDiTM i robisz im taką negatywną reklamę poprzez swoje ataki na nich. Widzę, że Twoi znajomi z ZDiTM są bardzo cierpliwi, bo ja na ich miejscu gdyby ktoś taki jak Ty gryzł rękę, która jest Ci pomocna zerwałbym wszelkie kontakty. Tak w cywilizowanym świecie płaci się za nielojalność. W jednym się z Tobą zgadzam, że miasto nie powinno wydawać zezwoleń na blokowanie tak ważnej arterii komunikacyjnej miasta jakim są Wały Chrobrego.
ZDiTM-owi dziękujemy za dezorganizację · 18 lat temu · Zybi (gość)
Re: ZDiTM-owi dziękujemy za dezorganizację · 18 lat temu · NEOfil (gość)
j.w · 18 lat temu · xxy (gość)
Re: j.w · 18 lat temu · MQ
Re: j.w · 18 lat temu · xxy (gość)
Re: j.w · 18 lat temu · Administracja
Re: j.w · 18 lat temu · xxy (gość)
Re: j.w · 18 lat temu · TCT
Re: j.w · 18 lat temu · ewa (gość)
Re: j.w · 18 lat temu · Jacek
Re: j.w · 18 lat temu · Administracja
Re: j.w · 18 lat temu · Jacek
Re: j.w · 18 lat temu · konjo 
Re: j.w · 18 lat temu · MQ
Re: j.w · 18 lat temu · xxy (gość)
Re: j.w · 18 lat temu · mmm
Re: j.w · 18 lat temu · konjo 
Re: j.w · 18 lat temu · kajetansz