Forum

Jakimi tramwajami najbardziej lubisz podróżować?

wysłane przez Cezar007 2

Przepraszam za odkop stulecia :D Ostatnio mało nowych postów na forum, informacji też jakoś mniej, to celem przypomnienia poczytałem sobie wszystkie komisowe regulaminy i instrukcje, w których była mowa m.in. o...sondach (a wśród 170 stron, jakie mamy na forum nie jest łatwo je znaleźć :P ). I stąd moje skromne pytanie zwycięzcy złotej koparki - dlaczego nie pojawiają się żadne sondy? Ja bym sobie na coś zagłosował! ;)

PS: fajnie poczytać słowa stałych Komisowiczów sprzed ponad 10 lat ;)

-- Abstrahując od altruistycznych sofizmatów metafizycznemu pietyzmu, konkluduję iż postulat Twój jest w swej mierze niezwykle sugestywny, a mówiąc prościej Twoja propandygnacyjna deglomeracyjna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy.

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)
Re: Jakimi tramwajami najbardziej lubisz podróżować? · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
I tak brak opcji :) · 18 lat temu · torwid (gość)
Re: I tak brak opcji :) · 18 lat temu · konjo 
Re: I tak brak opcji :) · 18 lat temu · torwid (gość)
Re: Jakimi tramwajami najbardziej lubisz podróżowa · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Jakimi tramwajami najbardziej lubisz podróżowa · 18 lat temu · NEOfil (gość)
3 głosy na 102Na :0 · 18 lat temu · TCT
Re: 3 głosy na 102Na :0 · 18 lat temu · NEOfil (gość)
Re: 3 głosy na 102Na :0 · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: 3 głosy na 102Na :0 · 18 lat temu · TCT
Re: 3 głosy na 102Na :0 · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: 3 głosy na 102Na :0 · 18 lat temu · TCT
[OT] Jeszcze raz :/ · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: [OT] Jeszcze raz :/ · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
a co z 105n · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Sondy ;) · 8 lat temu · Cezar007
Re: Sondy ;) · 8 lat temu · fan004
Re: Sondy ;) · 8 lat temu · janek12345