Forum

Schutt direkt aus Berlin

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Phobos napisał(a):

> No tak - zapomialem, ze prezesi powinni zlecic Niemcom wymontowanie > klimatyzacji i zostawienie tylko nieszczesnych okienek...

Nigdzie tego nie napisałem.

> W ekonomii jest tak, ze jak ktos jest wlascicielem to czerpi profity ze > spolki, ktora jest jego wlasnoscia, zamiast do niej dokladac...

Kto uparcie głosi hasła że komunikacja miejska nie może podlegać ścisłym prawom ekonomii i krytykuje radnych któzy oczekują od tej komunikacji zysku? Zastanów się o czym piszesz bo zmieniasz swe poglądy jak tylko zawieje wiatr tu tylko po to aby bronić MANów, a tymczasem mnie naprawde nic nie interesuje że to jest MAN. To równiedobrze mogłobybyć VB10L z klimatyzacją a takie też mają w Berlinie i w tej samej sytuacji też psioczyłbym na to że klimatyzacji NIE MA. Nie krytykuję pojazdu jako całości!

> Czyli placic kary do ZDiTM z pieniedzy, ktore moznaby poswiecic na > zakup kolejnych uzywanych autobusow? Faktycznie swietne masz podejscie > do problemu: "skoro nie kupili Volvo to mogliby nie kupowac > wogole"...

Podział na spółki jest idiotyzmem więc ta forsa i tak de facto obracana jest całościowo przez gminę.

> > Jeszcze nie zamarzłem w Ikarusie. > > A ja owszem.

Chyba nie bo jakbyś zamarzł to byś już nie pisał.

> Bylem tez podtruwany w M11 i cierpialem na duchote w > "tych złomach Volvo".

A ja podtruwany nie byłem a na duchotę w Volvo w wyjątkowo upalne dni w koreczkach owszem cierpiałem też. Drobna różnica tu jest klimatyzacja a tu nie...

> Tak latwo narzekac, ze kupili beznadziejne autobusy, a moze zrobisz cos > poza biciem piany na forum? Zaprezentuj prezesom cos lepszego.

K* Mnie naprawde nie interesuje w tym momencie jakiej marki jest to autobus. ok w porządku jak dla SPA Klonowica też kamyczek do ich ogródka. Dlaczego nie jest używany nawiew w Volvo? Skoro to urządzenie jest to powinno być używane! i tyle. A teraz jeszcze czekam na odpowiedź z posta poprzedniego o to czym jeśli nie głupotą lub defraudacją jest zakup wozów z wyposażeniem które nie jest używane.

> Co ma piernik do wiatraka?

Porównywanie ilości powietrza wewtnątrz tych "puszek". Gdy jeździ Volvo na 68 a MAN na 68 to prędzej duchota nastąpi jednak w MANidle niż w Volvo.

> No brawo! Wiec okazuje sie, ze od 10 lat nie przeszkadzaja ci "duszne > złomy z Finlandii",

Jak zwykle cytujesz wyjątkowo wybiórczo. NIGDZIE nie napisałem że mi nie przeszkadza to że nie jest używany nawiew. Zaś za 10 lat jeżdzenia w Volvo z duchotą spotkałem się dosłownie kilkanaście razy. W MANidłach jest to notoryczne za każdą jazdą, a było ich już troche.

> ale jak w MANach jest duszno TYLKO za sprawa > kierowców nie włączających klimatyzacji to jest tragicznie? W takim > przypadku to chyba Volvo jest większym złomem - one nawet wyłączonej > klimatyzacji nie mają...

Taaa przy kulturze Polaków okazuje się nawiew lepszym od klimatyzacji. Bo klima sobie a okna sobie. tu może być otwarte okno i działać nawiew.

> > W 107 w szczucie też na chama mieszczą się w pojeździe - jak sardynki > > w puszce i co nazwiesz to jazdą w ludzkich warunkach? > > Napisałem coś dokładnie odwrotnego.

Jakoś Ci nie wyszło. Napisałeś że najpierw dla ludzi "ludzki przejazd" to jest zwykłe zmieszczenie się w wozie a ja mam tylko jakieś niewiarygodne wymagania i żądam klimatyzacji! Przykładem więc że nie masz racji podając swoją definicję "ludzkiego przejazdu" jest linia 107, gdzie ludzie wchodzą do autobusu i nie potrzebują poręczy do trzymania się gdyż trzymają się nawzajem. Ale się mieszczą więc dla Marcina ludzki przejazd. i już

--- Volvo ponad reszte busów :)
Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · Jacek
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · Jacek
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · Jacek
Podsumuję · 18 lat temu · Jacek
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · Jacek
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · Jacek
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · Jacek
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · Jacek
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · t105n 
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · mmm
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · MQ
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · MQ
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · MQ
Winna fotokomórka w drzwiach · 18 lat temu · Jacek
Gdzie wysyłać · 18 lat temu · MQ
foto komórki · 18 lat temu · ja (gość)
Re: foto komórki · 18 lat temu · LLUZNIAK
Re: foto komórki · 18 lat temu · konjo 
Re: foto komórki · 18 lat temu · LLUZNIAK
Re: foto komórki · 18 lat temu · konjo 
Re: foto komórki · 18 lat temu · LLUZNIAK
Re: foto komórki · 18 lat temu · t105n 
Re: foto komórki · 18 lat temu · MQ
Re: foto komórki · 18 lat temu · konjo 
Re: foto komórki (OT) · 18 lat temu · LLUZNIAK
2 z 5 berlińskich MANów na płycie · 18 lat temu · Piotr
[OT] · 18 lat temu · Piotr
Re: [OT] · 18 lat temu · konjo 
Re: [OT] · 18 lat temu · Piotr
Re: [OT] · 18 lat temu · Phobos
Re: [OT] · 18 lat temu · Piotr
Re: [OT] · 18 lat temu · konjo 
Re: [OT] · 18 lat temu · Piotr
Re: [OT] · 18 lat temu · konjo 
Re: [OT] · 18 lat temu · Phobos
Re: [OT] · 18 lat temu · Piotr
Re: [OT] · 18 lat temu · Phobos