Forum

Schutt direkt aus Berlin

wysłane przez Phobos 17

> > No tak - zapomialem, ze prezesi powinni zlecic Niemcom wymontowanie > > klimatyzacji i zostawienie tylko nieszczesnych okienek... > > Nigdzie tego nie napisałem.

W twojej logice kupowanie autobusow z klimatyzacja nie ma sensu. Trudno bedzie znalezc autobusy bez klimy. Wiec pytam, czy twoim zdaniem powinno sie ja poprostu zdemontowac.

> Zastanów się o czym piszesz bo zmieniasz swe poglądy jak tylko > zawieje wiatr tu tylko po to aby bronić MANów,

A czy ja gdzies zmienilem swoje zdanie? Moje zdanie znasz, a w poscie napisalem, jak to wyglada z punktu widzenia czystej ekonomii, ktorej moim zdaniem nie nalezy stosowac w KM. W przypadku szczecinskich spolek ani gmina nie doklada, ani nie czerpie profitow - bilans wychodzi na zero.

> Nie krytykuję pojazdu jako > całości!

Jak to nie? Przeczytaj swojego wlasnego posta.

> > Czyli placic kary do ZDiTM z pieniedzy, ktore moznaby poswiecic na > > zakup kolejnych uzywanych autobusow? Faktycznie swietne masz podejscie > > do problemu: "skoro nie kupili Volvo to mogliby nie kupowac > > wogole"... > > Podział na spółki jest idiotyzmem więc ta forsa i tak de facto obracana > jest całościowo przez gminę.

1. Nie masz racji. 2. Nie taka byla istota mojej wypowiedzi.

> > A ja owszem. > > Chyba nie bo jakbyś zamarzł to byś już nie pisał.

Pewnie sie ucieszysz - w wieku lat 9 trafilem do szpitala po tym jak wracajac z rodzicami od znajomych ze Słonecznego ikarem na 71 (wowczas jeszcze na trasie do Arkońskiego - piękne czasy) odmroziłem sobie uszy.

> A ja podtruwany nie byłem a na duchotę w Volvo w wyjątkowo upalne dni w > koreczkach owszem cierpiałem też. Drobna różnica tu jest klimatyzacja a > tu nie...

A... czyli twoim zdaniem Volvo sa cudowne bo NIE MAJA klimy, a MANy sa be, bo ją mają tylko kierowcy nie uzywaja? Wiec jeszcze raz - to nie marka autobusu decyduje o tym, czy kierowca klimatyzacje wlaczy.

> K* Mnie naprawde nie interesuje w tym momencie jakiej marki jest to > autobus.

Wiec znajdz nam autobusy dowolnej marki.

> ok w porządku jak dla SPA Klonowica też kamyczek do ich ogródka. > Dlaczego nie jest używany nawiew w Volvo? Skoro to urządzenie jest to > powinno być używane! i tyle.

No wiec to defraudacja! Niech prokuratura ustali kto z miasta zadecydowal o kupieniu 10 lat temu "tych złomów Volvo"!

> A teraz jeszcze czekam na odpowiedź z posta > poprzedniego o to czym jeśli nie głupotą lub defraudacją jest zakup wozów > z wyposażeniem które nie jest używane.

wersja TAK - patrz wyzej - 80 Volvo trzeba skonfliskowac jako dowody rzeczowe w sledztwie wersja NIE - patrz jeszcze wyzej - to nie marka autobusu decyduje o tym, czy kierowca klimatyzacje wlaczy.

> Porównywanie ilości powietrza wewtnątrz tych "puszek". Gdy jeździ Volvo > na 68 a MAN na 68 to prędzej duchota nastąpi jednak w MANidle niż w > Volvo.

Mozesz nie porownywach krotkiego MANa do dlugiego Volvo? Bo na takiej zasadzie znw sie okazuje, ze od niskopodlogowego MANa lepszy jest ikarus - w twojej logice.

> > No brawo! Wiec okazuje sie, ze od 10 lat nie przeszkadzaja ci "duszne > > złomy z Finlandii", > > Jak zwykle cytujesz wyjątkowo wybiórczo. NIGDZIE nie napisałem że mi nie > przeszkadza to że nie jest używany nawiew.

Ale ja nie cytuje cie wybiorczo. Ja tylko potwierdzam twoje slowa - przeszkadzaja ci te duszne złomy z Finlandii.

> Zaś za 10 lat jeżdzenia w > Volvo z duchotą spotkałem się dosłownie kilkanaście razy. > W MANidłach > jest to notoryczne za każdą jazdą, a było ich już troche.

A ja po 7 latach jezdzenia MANami z duchota nie spotkalem sie nigdy. W Volvo jest to notoryczne. Prosze argumenty a nie subiektywne stwierdzenia.

> > ale jak w MANach jest duszno TYLKO za sprawa > > kierowców nie włączających klimatyzacji to jest tragicznie? W takim > > przypadku to chyba Volvo jest większym złomem - one nawet wyłączonej > > klimatyzacji nie mają... > > Taaa przy kulturze Polaków okazuje się nawiew lepszym od klimatyzacji. Bo > klima sobie a okna sobie. tu może być otwarte okno i działać nawiew.

Zdecyduj sie o co ci chodzi! Za chwile sie okarze, ze mamy ikarusy z GOPu odkupic, bo nie klimy ani niczego co Polacy moga zepsuc! Jeszcze raz powtarzam - to nie od marki autobusu zalezy czy klima bedzie wlaczona czy nie! A jesli jest duszno, to dlaczego poprostu nie podejdziesz do kierowcy i nie poprosisz, zeby wlaczyl te cudo techniki? :-/

> Jakoś Ci nie wyszło. Napisałeś że najpierw dla ludzi "ludzki przejazd" > to jest zwykłe zmieszczenie się w wozie a ja mam tylko jakieś > niewiarygodne wymagania i żądam klimatyzacji!

Przeciez caly watek piszesz, ze nie nawidzisz MANow z klimatyzacja! Kilka linijek wyzej jest: > Taaa przy kulturze Polaków okazuje się nawiew lepszym od klimatyzacji. Bo > klima sobie a okna sobie. tu może być otwarte okno i działać nawiew.

> Przykładem więc że nie masz > racji podając swoją definicję "ludzkiego przejazdu" jest linia 107, > gdzie ludzie wchodzą do autobusu i nie potrzebują poręczy do trzymania > się gdyż trzymają się nawzajem. Ale się mieszczą więc dla Marcina ludzki > przejazd. i już

Jesli nie rozumiesz kontekstu, jaki zawarty byl w moich slowach, to zamiast pisac glupoty poprostu nie pisz...

--- 1 październik 2004 - smutny lepszego początek

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · Jacek
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · Jacek
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · Jacek
Podsumuję · 18 lat temu · Jacek
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · Jacek
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · Phobos
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · Jacek
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · Jacek
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · Jacek
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · t105n 
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · mmm
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · MQ
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · MQ
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · MQ
Winna fotokomórka w drzwiach · 18 lat temu · Jacek
Gdzie wysyłać · 18 lat temu · MQ
foto komórki · 18 lat temu · ja (gość)
Re: foto komórki · 18 lat temu · LLUZNIAK
Re: foto komórki · 18 lat temu · konjo 
Re: foto komórki · 18 lat temu · LLUZNIAK
Re: foto komórki · 18 lat temu · konjo 
Re: foto komórki · 18 lat temu · LLUZNIAK
Re: foto komórki · 18 lat temu · t105n 
Re: foto komórki · 18 lat temu · MQ
Re: foto komórki · 18 lat temu · konjo 
Re: foto komórki (OT) · 18 lat temu · LLUZNIAK
2 z 5 berlińskich MANów na płycie · 18 lat temu · Piotr
[OT] · 18 lat temu · Piotr
Re: [OT] · 18 lat temu · konjo 
Re: [OT] · 18 lat temu · Piotr
Re: [OT] · 18 lat temu · Phobos
Re: [OT] · 18 lat temu · Piotr
Re: [OT] · 18 lat temu · konjo 
Re: [OT] · 18 lat temu · Piotr
Re: [OT] · 18 lat temu · konjo 
Re: [OT] · 18 lat temu · Phobos
Re: [OT] · 18 lat temu · Piotr
Re: [OT] · 18 lat temu · Phobos