Forum

Schutt direkt aus Berlin

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Phobos napisał(a):

> W twojej logice kupowanie autobusow z klimatyzacja nie ma sensu. Trudno

Nie ma dla mnie sensu kupowanie ponieważ jest nieużywana. Dla mnie nie ma sensu kupowanie czegoś z wyposażeniem, które nie będzie wykorzystywane, albowiem to "nadmiarowe" wyposażenie kosztuje a nie używane to poprostu marnotrawstwo pieniędzy. Nie mówię że sama idea wyposażania autobusu miejskiego w klimatyzacje bądź cośtam innego jest zła. Jeno jeśli jest ta klima to trzeba z niej korzystać.

> A czy ja gdzies zmienilem swoje zdanie? Moje zdanie znasz,

Znam i dlatego dziwi mnie niesłychanie że jednak w poście wyżej wprowadzasz regułki ekonomiczne do km. Wcześniej uparcie twierdziłeś że to zbrodnia.

> Jak to nie? Przeczytaj swojego wlasnego posta.

Nie krytykuję MANidła jako MANidła. Mi chodzi tylko o to że jeśli coś jest to należy z tego korzystac. I to jest i klimatyzacja i tzw gorące przyciski i dodatkowe biegi w Volvo i jeszcze całkiem możliwe że mnóstwo innych rzeczy o których nie wiem/nie wiemy.

> 1. Nie masz racji.

ZDiTM - miasto SPA miasto. No chyba że tam jeszcze stolyca na ten przyklad sypie gdzieś kasą ale nic mi nie wiadomo

> Pewnie sie ucieszysz - w wieku lat 9 trafilem do szpitala po tym jak > wracajac z rodzicami od znajomych ze Słonecznego ikarem na 71 (wowczas > jeszcze na trasie do Arkońskiego - piękne czasy) odmroziłem sobie uszy.

Trzeba było nosić czapkę ;P

> A... czyli twoim zdaniem Volvo sa cudowne bo NIE MAJA klimy, a MANy sa be, > bo ją mają tylko kierowcy nie uzywaja? Wiec jeszcze raz - to nie marka > autobusu decyduje o tym, czy kierowca klimatyzacje wlaczy.

Ano właśnie. I dlatego od dawna podkreślam że nie krytykuję MANidła samego w sobie a to że nie jest w nim używana klimatyzacja! Masz rację że w Volvo również powinien być używany nawiew, ale tam spotkałem się z duchotą statystycznie rzadziej niż NL202. Niemniej oczywiście - jeśli jest powinien być używany.

> No wiec to defraudacja!

Zakup czegośco nie będzie w całości wykorzystywane tak. Powtórzę przykład z łańcuchami na koła. Kupmy sobie takie bo będą po "okazyjnej cenie".

> wersja TAK - patrz wyzej - 80 Volvo trzeba skonfliskowac jako dowody > rzeczowe w sledztwie

Powinienem się śmiać, ale mimo mych szczerych chęci nie rozumiesz. Po co kupowane jest coś z czego się nie skorzysta. Czy ty wiedząc że nie będziesz korzystać z czegoś (dajmy na to z magla) kupisz go sobie? tak mniejwięcej wygląda to tutaj.

> wersja NIE - patrz jeszcze wyzej - to nie marka autobusu decyduje o tym, > czy kierowca klimatyzacje wlaczy.

Masz rację - nie ważne jaki wóz to co w nim jest powinno być odpowienio wykorzystane albowiem po coś producent to dał.

> Mozesz nie porownywach krotkiego MANa do dlugiego Volvo? Bo na takiej > zasadzie znw sie okazuje, ze od niskopodlogowego MANa lepszy jest ikarus - > w twojej logice.

No bo wolę rzeczywiście jechać M11 niż NL202.

> Ale ja nie cytuje cie wybiorczo. Ja tylko potwierdzam twoje slowa - > przeszkadzaja ci te duszne złomy z Finlandii.

Nie mi przeszkadza duchota w MANach ale jeszcze bardziej to że nie jest używane to w co wóz jest wyposażony.

> A ja po 7 latach jezdzenia MANami z duchota nie spotkalem sie nigdy. W > Volvo jest to notoryczne. Prosze argumenty a nie subiektywne stwierdzenia.

Poczekamy do lata. Z doniesieniem o tym że koś zemdlał w Volvo nigdy się nie spotkałem. w MANie możę też nie zdarzy sie to ale już o przypadkach mdlenia z Częstochowy było...

> dlaczego poprostu nie podejdziesz do kierowcy i nie poprosisz, zeby > wlaczyl te cudo techniki? :-/

Powinien włączać bez próśb.

> Jesli nie rozumiesz kontekstu, jaki zawarty byl w moich slowach, to > zamiast pisac glupoty poprostu nie pisz...

Rozumiem co piszesz i wiem co ja piszę. A jeśli napisałeś bzdurę to umiej się przyznać.

--- Volvo ponad reszte busów :)
Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · Jacek
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · Jacek
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · Jacek
Podsumuję · 18 lat temu · Jacek
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · Jacek
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · Jacek
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · Jacek
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · Jacek
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · t105n 
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · mmm
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · MQ
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · MQ
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Schutt direkt aus Berlin · 18 lat temu · MQ
Winna fotokomórka w drzwiach · 18 lat temu · Jacek
Gdzie wysyłać · 18 lat temu · MQ
foto komórki · 18 lat temu · ja (gość)
Re: foto komórki · 18 lat temu · LLUZNIAK
Re: foto komórki · 18 lat temu · konjo 
Re: foto komórki · 18 lat temu · LLUZNIAK
Re: foto komórki · 18 lat temu · konjo 
Re: foto komórki · 18 lat temu · LLUZNIAK
Re: foto komórki · 18 lat temu · t105n 
Re: foto komórki · 18 lat temu · MQ
Re: foto komórki · 18 lat temu · konjo 
Re: foto komórki (OT) · 18 lat temu · LLUZNIAK
2 z 5 berlińskich MANów na płycie · 18 lat temu · Piotr
[OT] · 18 lat temu · Piotr
Re: [OT] · 18 lat temu · konjo 
Re: [OT] · 18 lat temu · Piotr
Re: [OT] · 18 lat temu · Phobos
Re: [OT] · 18 lat temu · Piotr
Re: [OT] · 18 lat temu · konjo 
Re: [OT] · 18 lat temu · Piotr
Re: [OT] · 18 lat temu · konjo 
Re: [OT] · 18 lat temu · Phobos
Re: [OT] · 18 lat temu · Piotr
Re: [OT] · 18 lat temu · Phobos